Hry s donkey kong zdarma

Mahjong hry zdarma

Zobrazuje se 32 bezplatných her od: Mahjong
Hry s donkey kong zdarma

Spojte se s páry v Mahjongu 🔥


Mahjong hry online


Mahjong, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 32 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Mahjong je jedna z nejstarších solitaire her, která k nám přichází ze starověkého východu. Jedná se o dovednostní hru čínského původu, ve které musíte ukázat svou schopnost vyčistit všechny dlaždice na obrazovce.

-

Co je hra Mahjong?


Mahjong je jedna z nejklasičtějších her, kterou dnes můžeme najít a do Evropy se dostala z Číny, místa jejího původu. I když původní hra je desková hra určená pro 4 hráče a destičky jsou úplně stejné jako u hry, kterou známe z evropského kontinentu. V původní verzi se hra hraje se 144 dlaždicemi a hráči začínají se 13. Mechanika je mnohem složitější, ale to, co přišlo a vydrželo dodnes, je verze Solitaire Mahjong nebo také známá jako Shanghai.
Tento typ Mahjongu je u nás nejrozšířenější a o tom se budete moci přesvědčit díky velkému množství online Mahjong her, které na netu najdete. Pravidla jsou mnohem jednodušší a musíte vytvořit páry se stejnými symboly , abyste úplně vyčistili obrazovku. Samozřejmě musíte dodržovat několik pravidel, abyste si mohli vybrat jeden nebo druhý token.
Zkrátka, stejně jako v jiných zemích máme solitaire s kartami, v Číně se tento Mahjong stal populárním a brzy se dostal na zbytek kontinentů a stal se klasikou, protože je tu s námi od začátku 20. století. Nyní si můžete vychutnat nejlepší verze Mahjongu , a to jak s klasickými dlaždicemi, tak s dalšími vlastními dlaždicemi, jako jsou Simpsonovi a mnoho dalších.

Jak hrát Mahjong online


Mechanika solitaire hry Mahjong je jednoduchá a k získání kontroly nad touto hrou vám postačí pár her. Je to velmi jednoduché a spočívá v tom, že na začátku úrovně budou žetony náhodně rozmístěny po hrací ploše. Vaším cílem je vyčistit všechny destičky, a proto je musíme porovnat s jejich rovnými. Abychom to udělali, musíme se ujistit, že dlaždice, kterou chceme vybrat, není uvězněna mezi dvěma dalšími, nalevo a napravo, jinak bude zablokována a dokud tuto situaci nezrušíme, nebudeme ji moci spárovat.
Potíž je v tom, že v každé hře není jen pár symbolů, existuje více možností, ale pouze jedna vás dovede k vítězství, protože pokud shodíte dva, které byste neměli, figurky zůstanou zamčené až do konce, což vás donutí restartovat zápas.
V různých hrách Mahjong máme různá uspořádání dlaždic, takže výzva je v každé hře jiná. Jednoduše se musíte zastavit, přemýšlet a prokázat svou schopnost ukončit tuto výzvu, která k nám přichází ze starověkého východu.

Vyzvěte své dovednosti v sólové hře Mahjong


Nyní, když víte, jak hrát Mahjong Solitaire, vše, co musíte udělat, je vstoupit do našeho katalogu a vybrat si z naší kolekce titul, který se vám nejvíce líbí. Mezi nimi najdete klasické hry Mahjong s dlaždicemi zdobenými orientálními symboly. Existuje však mnoho verzí této skvělé klasiky, které se dostaly na naše webové stránky. V těchto verzích jsou karty rozmanité a přizpůsobené tématu. Tak najdeme fantastický Mahjong ze Simpsonových, Mahjong z Realu Madrid nebo Goku , mezi ostatními. Mnoho z těchto Mahjongů jsou exkluzivní hry na našem webu, které jsme sami vyvinuli a které najdete pouze zde.
Připravte se na výzvu a užijte si jednu z nejzábavnějších klasických her, se kterou se můžete naučit další způsoby hraní sólových her. Objevte nejúplnější sbírku her Mahjong na internetu na našich webových stránkách.