Flappy KirbyKirbystarKirby hvězda Catch 2Kick KirbyVytvořit KirbyKirby pacmanKirby hvězda scrambleKirby omegaKirby dobrodružstvíKirby zdobit


Ostatní hry kirby

Kirby uniknoutKirby BombermanPuzzle Kirby

Kirby hry

Nafukujte a podívejte se s naším přítelem Kirbym

Kirby je zábavná růžové koule jako zeměkoule, je schopen nafouknout a letět na krátkou dobu. Ačkoli jeho nejsilnější schopnost je absorbovat své nepřátele jako vysavač, dostanete schopnost absorbovat váš nepřítel je, pokud nepřítel může střílet ohnivé koule bude taky.

Ale není omezen pouze na tyto dvě dovednosti, protože to je mistrem v bojových uměních, může ostře zkritizoval při vysoké rychlosti nebo zahájit mocné kopy proti jeho nepřátelům. Tvůj nepřítel je král Dedede, který ukradl všechny potraviny ze svého milovaného domova Dream Land.

Naše růžový hrdina vydá se na boj se získat jídlo, ale oni budou muset porazit všechny přisluhovači krále Dedede jeden po druhém k ​​dosažení zlého krále. Budete muset čerpat z dovednosti jeho přisluhovači se vypořádat nejlépe pro každou situaci, a že pokrok v některých oblastech je třeba perlík prorazit, nebo útok z dálky. Kirby pomáhá získat jídlo a má skákat, nebo létání po celém Dream Land.

Vezměte si armádu krále Dedede s protagonistou Nintendo videoher

Go to TOP