Hry, hry zdarma a online hry


Lučištníci: Velitel větru

Lučištníci: Velitel větru

Lučištníci: Velitel větruSouvisející a doporučené hry

PUBG Mobile Hra olihně Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Brawl Stars: Battle Multiplayer NERF Epic Pranks Mezi námi online vydání Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník Smash remix WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Zvukové hranice Undertale Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko)
Mortal kombat hryBoj hryBox hryStreet fighter hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe sims hryGoku hryDragon ball hryCrash bandicoot hry
Lučištníci: Velitel větru
Lučištníci: Velitel větru
Lučištníci: Velitel větru

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 13 hlasů
Hry s akce zdarma

Lučištníci: Velitel větru

Je to bezplatná online hra Akce


Velitel větru je hra luků a šípů, ve kterých budeme muset prokázat, že ne cíle, ale kontrolu nad meteorologickými jevy. Záběr je automatický a náš hráč rozhodne o síle a úhlu záběru. Naším posláním bude vést šíp s pomocí větru, a proto použijeme myš PC nebo dotykovou obrazovku mobilního zařízení.

Musíte zasáhnout své cíle, abyste je porazili a pokračujte na úrovni, dokud je nepřekonáte. Pokud váš soupeř hází třikrát, ztratíte hru a budete muset zkusit znovu. Staňte se pánem vítr s touto hrou lukostřelců a šípů.

Hrajte Lučištníci: Velitel větru zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-03-10T14:00:01+00:00


Ovládací prvky hrát