Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Mario Kart hry

Mario Kart 64 Super Mario Kart Classic Super Mario Kart 8 Mario Kart 64: Amped Up v2.80 Mario Kart: Luigi je v T posedlý Batlle Kart 64 World Super Mario: Just Keef Edition Mario Kart (Nintendo 64) Crash Bandicoot Kart Racing Mario Kart: Super Circuit Lepší barvy Mario Kart NES Zvukový drift
Sonic hrySpiderman hrySega hryNintendo hryKlasický hryMario bros hrySurfaři v metru hryMario Kart hryLuigi hryYoshi hryPlatformy hryCrash bandicoot hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Hrdinové v pyžamu Friday Night Funkin vs Super Mario Kart Smash Karts IO Nabbit pro Mario Kart Super Mario Kart: Crazy Tracks Clarence: Kartové závody Skutečný nemožný závod řetězových aut Lego přátele Karty Mario Kart: Super Circuit SNES Hořící kolečka Kitchen Rush Kart Racing: Hořící kola Kizi Kart Animal Go Racing Karta Doraemon Ludo Motokáry

Mario Kart hry online

Nejzábavnější závody ve hrách Mario Kart 🔥

Mario Kart, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 33 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami mario kart, jit na motokary .

Jezděte a porazte své soupeře v Mario Kart Online


Úspěch Mario Bros na sebe nenechal dlouho čekat po prvním velkém vydání ve světě videoher. Dodnes je Super Mario jednou z velkých herních klasik a nejznámější tváří v rámci Nintenda. Jeho adventury a plošinovky jsou nepochybně nejznámější široké veřejnosti, ale tento úspěch ustoupil novým herním režimům, jako je ten, který dnes uvidíme. Mluvíme o úspěšné Mario Kart, závodní hře, ve které si můžete vybrat jakoukoli postavu ze ságy Super Mario a vydat se na různé okruhy proti ostatním.
Mario Kart se ve své první edici opravdu povedl a zůstal tak platný, že dodnes máme nové hry tohoto stylu. Poslední z nich je Mario Kart 8, která dostává pravidelné aktualizace s novými mapami a má také online herní režim pro více hráčů.
Herní systém je podle pohárů a vy musíte čelit všem okruhům, které tento pohár tvoří, abyste se dostali na první místo v celosvětovém žebříčku. V každém okruhu budete muset absolvovat tři kola a pokusit se protnout cílovou čáru dříve než vaši soupeři. A nezapomeňte, že máte k dispozici power ups, se kterými získáte extra rychlost nebo zbraně, které můžete vrhnout na své soupeře, aby je zpomalili.
Existují ale také minihry Mario Kart? No, odpověď je ano a na našem webu si budete moci vychutnat to nejlepší ze všech.

Nejlepší hry Mario Kart


První hra ze série Mario Kart se objevila pro konzoli Super Nintendo v roce 1992 a byla skutečným prodejním úspěchem. Jak se objevily nové konzole Nintendo, přizpůsobili také tuto zábavnou hru každé z nich. Takto najdeme Mario Kart pro Game Boy Advance, Mario Kart Nintendo DS nebo nejnovější verze jako Mario Kart 8 a Mario Kart 8 Deluxe, speciálně pro Nintendo Switch.
Novější hry se nám nabízejí jen velmi obtížně, ale u těch starších je tento úkol mnohem jednodušší díky online retro simulátorům konzole. Takto si můžete užít tituly Mario Kart, které byly úspěšné na platformách minulých let, jako jsou Super Nintendo, Nintendo 64 nebo Game Boy Advance.
Fanoušci navíc vytvářejí hackromy nebo samostatné verze mimo ty oficiální tak, že využívají zdrojový kód původních verzí a upravují je tak, aby nabízely velmi zábavná dobrodružství. Veškerá zábava je připravena pro naše herní fanoušky, aby objevili ta nejklasičtější dobrodružství Mario Kart online.

Okruhy Mario Kart, které nemůžete minout


Na okruzích Mario Kart se budete moci bavit s různými herními režimy. Budete moci hrát Grand Prix, hlavní cenu, kterou budete moci vyhrát ve čtyřech okruzích v každém z pohárů. Obtížnost se také zvýší podle zdvihových objemů, které jsou 50 ccm, 100 ccm a 150 ccm. Později najdeme režim Time Trial, režim versus nebo bitva, které byly implementovány v průběhu dobrodružství.
To vše si můžete začít užívat již nyní na našem webu, kde na vás čekají tituly jako Super Mario Kart Classic, Mario Kart 64 a mnoho dalších. Existuje více než 30 her, které tvoří tuto novou kategorii online her Mario Kart, a žádná nepřijde vniveč. Nenechte si je říkat a připravte se na to, abyste prožili ta nejlepší dobrodružství v online hrách Mario Kart.