Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Among us hry

Jsme podvodníci: Zabíjejte spolu Mezi námi, ale s Huggym Wuggym Mezi námi zombie: Příběhový režim Mezi námi: Survivor v Rainbow Monster 2 Imposter VS Zombies Mezi námi: Duhová tsunami Pomozte podvodníkovi uniknout Impostor Cut the Rope Mezi námi: Hide and Seek Mezi námi online vydání Podvodník Hra mezi námi
Sonic hrySpiderman hryRoblox hrySega hryMario bros hryAkce hryVytvářet postavy hryMario Kart hryThe Sims hryCrash bandicoot hryCuphead hryPark hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Mezi námi: Ben 10 Mezi námi Mod for Minecraft Mezi námi: Vzducholoď Mezi útěkem Mezi nimi Catac.io Mezi námi: Kogama Pomstitelé mezi námi Among Us Disc Us Kogama: Fall Guys vs Among Us Mezi vesmírným útěkem Impostor.io Mezi námi vesmírný turnaj Zombie mezi námi Super Impostor Bros Kdo je podvodník Pokémon mezi námi Přežití 456, ale je to Impostor Among Us Impostor nejlepší hra Mezi námi: Najděte nás Mezi námi Space Rush Mezi námi utíkej Mezi námi Space Run Mezi námi Bouncy Rush Mezi námi Space Imposter Among Us: Space Wars Mezi námi Crazy Gunner Imposter Z Boj Podvodník Galaxy Killer Among Us: Horror 3D Among Us: Night Race V pátek večer Funkin vs Impostor Among Us Mezi námi skládačka Mezi námi Motor Bike Challenge AmongUs Jump Podvodník Solo Killer Among Us Fall Race: Sezóna 2 V pátek večer Funkin Among Drip Mezi námi havaruje Among Us: Sling Princess Among Us Plus Maker 2 Player Among Soccer Red Imposter vs Crew Among Us Run Christmas Mezi námi nezastavitelní Among Us Space Run io Třídit mezi námi Mezi nimi: Skrývají se a hledají 2

Among us hry online

Najděte Ship Impostor, než bude příliš pozdě 🔥

Among us, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 64 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami vetrelci, among, podvodnici .

Nejlepší bezplatné minihry Mezi námi jsou na našem webu


Velkým objevem ve světě videoher posledních let je Among Us, online párty hra pro více hráčů, ve které můžete hrát se svými přáteli v soukromých místnostech nebo čelit lidem z celého světa ve veřejných hrách. Jde o mobilní hru, která vyšla v roce 2018 a sklidila velký úspěch díky své hratelnosti na mobilních platformách (iOS, Android) a také na PC (Windows). Nyní byla přenesena na ostatní platformy, vydaná v roce 2020 na Nintendo Switch a přizpůsobená generaci XBOX a PS4 a PS5.
Přestože hra vyšla v roce 2018, její boom nastal v roce 2020, kdy se sešlo mnoho youtuberů a streamerů na Twitchi, aby si užili hry s přáteli této vzrušující hry, ve které bude mezi námi uvnitř lodi zrádce a my ho ještě předtím musíme objevit. končí s námi všemi.
Úspěch se promítl do několika vylepšení, která byla přidána do hry, nových map, rolí postav, vzhledů a mnoha dalších. Navíc spousta zboží o této hře plní obchody a lidé ho vyžadují. V tomto kontextu je normální, že se vývojáři miniher zaměřili na Among Us a na základě jeho dobrodružství vytvořili zábavné hry zasazené do této hry. Všechny je najdete na našem webu a začněte si užívat naše hry Mezi námi online.

Jak hrát Mezi námi zdarma a bez stahování


Mezi námi je hra určená pro 4 až 15 hráčů, kteří se objeví ve vesmírné lodi, i když to bude záviset na mapě, kterou si vybereme. Hostitel hry bude mít nastaveno své nastavení : počet podvodníků ve hře, počet úkolů údržby, trvání odpočítávání po každé vraždě, zvolenou mapu a nově také různé role, které můžeme najít ve hře. odchod.
V základní hře je náhodně přidělen podvodník (nebo číslo, které jsme vybrali) a zbytek budou členové posádky . Tito musí plnit úkoly, které rozmístili po mapě, a přitom se snažit, aby je podvodník nerozsekal. Padouch ve hře může nejen zabíjet své protivníky, ale také sabotovat světlo nebo dveře, aby posádce ztížil úkol a zaměstnal je, aby nedokončili své mise.
Když hráč najde bezvládné tělo , začne schůzka , na které si hráči vyjasní, kde který z nich byl, jestli mají podezření nebo jestli něco přímo viděli. Po schůzce musí být člověk vyloučen nebo postoupit do dalšího kola.
Nakonec bude vítězem prohlášen podvodník, kterému se podaří oklamat všechny členy posádky a zabít je . Pokud naopak neuspějí, vítězi se stanou členové posádky. Připravte se tedy čelit tomuto dobrodružství v bezplatných hrách mezi námi.

Vše o světě mezi námi na Fandejuegos.com


Jsme přesvědčeni, že jste již věděli vše, co jsme vám právě řekli, a že mezi námi je již několik let průlomová hra . Je pravda, že jich postupem času ubývalo, ale vylepšení a nové funkcionality, které do titulu přibyly, jej opět učinily aktuálním.
To vše se také projeví v online minihrách odehrávajících se v Among Us, které se přizpůsobují novým mapám, které se objeví. Zároveň nám nabízejí velmi zábavné verze, které najdete pouze na internetu. Bavíme se o verzích Mezi námi se slavnými postavami jako Ben 10 nebo o crossoverech mezi Minecraftem a Among Us. Všechny tyto bezplatné hry Among Us vás potěší, nemůžete si je nechat ujít!