Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Street fighter hry 👊🕹️

Street Fighter Alpha: Warriors Dreams SNK vs. Capcom Zápas tisíciletí Street Fighter 2 Remastered Edition Deadpool Free Fight Street Mayhem Beat 'em up X Men VS Street Fighter Mix Street Fighter II Street Fighter Plus EX 2 Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Překvapte super hrdiny Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 USA) Street Fighter III nové generace
Klasický hryMortal Kombat hryBoj hryBox hryArkádě hry2 hráči hryAkce hryTekken hry

👊🕹️ Velká sbírka bezplatných Street fighter hry 🥋🌍

JoJo's Bizarre Adventure Tekken 1 Tekken 2 Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Street Fighter II Arcade Street Fighter 2: Edice šampionů Street Fighter Alpha 3 Král bojovníků 99 Stickman Street Fighting Street Fighter: 2 Endless Boj: Thai Fu 2 Bojovník Chibi Japonská verze Marvel Super Heroes Street Fighter Madness Vylepšený Street Fight Stickman Street Fighter Battletoads v Battlemaniacs Fighter Legends Duo

Spiderman hryCrash bandicoot hryMario bros hryKlasický hryMortal Kombat hryBoj hryThe Sims hryBox hry

Street fighter hry online 🎮

🚀 Setkávají se zde všichni pouliční bojovníci 🔥

Máme + 30 bezplatných her souvisejících s Street fighter hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

👊🕹️100% ZDARMA hry, Street fighter hry 🥋🌍.👊 Street Fighter: První velká bojová hra 🕹️
Japonská společnost Capcom měla na starosti vývoj bojové hry, která připravila cestu pro zbytek titulů na toto videoherní téma. Navíc je to zvláštní, protože v případě Street Fighter to nebyl jejich první titul, který je proslavil, toho dosáhli se Street Fighter II, což byla opravdová revoluce v arkádových automatech. Kromě toho byla slavná pokračování, která vydali na Street Fighter, a crossovery s postavami z jiných franšíz, jako je SNK nebo Marvel Comics.
Úspěch Street Fighteru nezůstal jen u jeho videoherní ságy, stal se natolik populární, že produkoval filmy, televizní seriály a nekonečný merchandising, který si většina fanoušků nechtěla nechat ujít.
Herní mechanismy byly jednoduché, vesměs šlo o souboje jeden na jednoho, ve kterých jste museli podnikat útoky, abyste oslabili soupeřův život. Každá postava měla speciální dovednosti a techniky, kterými porazila své soupeře. Není to jen o útoku, existují i obranné techniky, které vám pomohou vyhnout se poškození. Pak najdeme poněkud odlišné verze jako crossovery X-Men VS Street Fighter nebo Street Fighter
👊 Nejlepší souboje zažijete ve Street Fighter Games 🕹️
Pokud jde o nejlepší bojovou hru v historii, obvykle existuje mnoho kontroverzí, přičemž hlavními soupeři jsou Street Fighter a Tekken. Pravdou je, že se to hodně liší v závislosti na vkusu, ale co se nedá upřít je, že Street Fighter v bojových hrách označoval před a po. Byli průkopníky ve vytváření kombinací tlačítek pro provádění speciálních zásahů, kromě toho, že byli schopni provádět diagonální pohyby nebo kombinace směrových pohybů a tlačítek.
Byli také první, kdo mluvil o kombech, o té sérii úderů, které se napojily přímo na soupeře, aniž by měl možnost se bránit. Komba se brzy rozšířila a neexistuje bojová hra, která by je nevložila do své hratelnosti. Jak jsme vám řekli na začátku, Street Fighter II byla hrou, která přinesla franšíze nejvíce výhod, kromě toho, že vděčí za svou velkou slávu, a částečně proto, že v této edici jste si nyní mohli vybrat jakoukoli postavu, se kterou budete bojovat. a nejen Ryu nebo Ken, protagonisté, kteří byli jediní způsobilí v prvním díle.
Jak vidíte, nemůžeme se rozhodnout, zda je Street Fighter nejlepší bojovou hrou v historii, ale můžeme dojít k závěru, že byl průkopníkem, pokud jde o zavádění základních mechanik, které nyní všichni považujeme za nezbytné v bojových hrách, jako je Street Fighter.
👊 Minihry Street Fighter, se kterými se budete bavit 🕹️
Až do této chvíle jsme mluvili o Street Fighter jako o hře, ale jsme tu, abychom vám nabídli to nejlepší z miniher Street Fighter, takže je čas o nich mluvit. Jak vám řekneme, bojové hry se hodně naučily z mechanik, které tvůrci Street Fighter představili a na internetu najdeme i velmi zábavné verze těchto her.
Příkladem je hra Street Fighter s Stickmanem a další bojové hry, které jsou zasazeny do jejich postav tak, aby nám poskytly spoustu zábavy. K nim musíme připočíst klasické hry Street Fighter, které na náš web přicházejí díky online retro konzolovým simulátorům. Nyní si můžete znovu prožít nejlepší souboje z X-Men VS Street Fighter nebo crossover mezi Marvel Super Heroes VS Street Fighter. To vše a mnohem více na našem webu a bez stahování, takže si můžete užít to nejlepší z her Street Fighter Online.