Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Yoshi hry

Super Mario World 2 Yoshi' s Island Prototypy Yoshi v Sonic 2 Yoshiho vysočina Návrat na Yoshi' s Island 64 Super Mario 64: Yoshi Playable Golden Yoshi se vrací Friday Night Funkin vs Yoshi Yoshi šetří letní prázdniny Mix Super Mario Bros 3 Super mario ds World Super Mario: Just Keef Edition Super Mario World Luigi je padouch
Sonic hrySega hryNintendo hryPokémon hryKlasický hryTetris hryMario Kart hryLuigi hryYoshi hryŠachy hryPlatformy hryCrash bandicoot hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

New Super Mario World 1: The Twelve Magic Orbs Super Mario World Advance Super rozbít obočí Mario chybí! Světová klasika Super Mario Super Smash Bros 64 On Line Super Mario World: The Crown´s Tale Super Mario World DX Super Mario World 2: Yoshi' s Island Super Mario Kart: Crazy Tracks Super Mario N64 v Kogamě Mario večírek Yoshi' s Strange Quest 2 Fenomenální svět Mario

Yoshi hry online

Yoshi: Nejznámější dinosaurus Nintenda 🔥

Yoshi, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 26 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami yoshi .

Užijte si dobrodružství nejlepšího přítele Maria a Luigi Bros.


Existuje mnoho postav, které vyšly z franšízy videoher Super Mario Bros, ale dnes tu máme jednu z nejzvláštnějších. Řeč je o jeho nerozlučném kamarádovi Yoshim, hybridním dinosaurovi, který je součástí unikátního druhu, který existuje pouze v Houbovém království. Yoshi doprovázel Maria Brose v různých dobrodružstvích a také hrál ve svém vlastním ve své sérii videoher, kde jsme ho mohli poznat trochu důkladněji.
Bylo to v roce 1990, ve hře Super Mario World, kdy jsme se poprvé setkali s Yoshim ve hře SNES. Yoshi patří k rase Yoshis, jejíž zvláštností je, že každý z nich má jinou barvu, zelená je barva našeho hlavního hrdiny, kterého jsme potkali v této první hře. K dobrodružstvím Mario Bros musíme připočíst hry Yoshi's Island nebo Yoshi's Story, první z jeho historie. Kromě toho je jednou z pevných postav ve spin-offech Mario Bros, jako jsou Mari Party, Smash Bros nebo Mario Kart.
Yoshi předvádí své skvělé schopnosti, mezi které patří manipulace s jeho vysouvatelným jazykem nebo síla jeho vajec při házení. V některých titulech Mario Bros jsme znali další schopnosti Yoshi, které sloužily k vyřešení jeho dobrodružství, také v závislosti na barvě Yoshi, kterou má jednu nebo druhou schopnost. To vše můžete objevit ve všech dobrodružstvích Nintendo, které najdeme ve hrách Yoshi.

Yoshiho minihry, které uspěly na síti


Dinosaurus Yoshi je jednou z nejmilovanějších postav Nintenda širokou veřejností a jeho úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Nejen, že byla přeložena do jejich vlastních Nintendo titulů, ale také si toho všimli vývojáři miniher, aby oslovili spíše dětské publikum. Takto budete moci najít od dobrodružných miniher Yoshi až po jiné mnohem uvolněnější. Tím druhým odkazujeme na hry na malování Yoshi, logické hry Yoshi nebo hry s paměťovými kartami s dinosaurem Nintendo.
K těmto Yoshi minihrám přidáme skvělé klasiky, které jsou zpět na našem webu díky online retro simulátorům konzole. Takto si budete moci užít Yoshiho nejlepší tituly, jak jeho vlastní, tak ty, ve kterých hraje po boku Super Mario Bros. Kromě toho existují takzvané hackromy, upravené verze původních her, do kterých fanoušci přidávají vylepšení a nové mechaniky nabídnout zcela nová dobrodružství.
To vše a mnohem více je již k dispozici v této nové kategorii webu, kde budeme shromažďovat ty nejlepší online minihry Yoshi, které na webu existují. Existuje více než 25 her, které již máte k dispozici, a budou přibývat v neustálých aktualizacích, které provádíme na webu. Nenechte si to ujít!

Zahrajte si s Yoshim v jeho nejklasičtějších videohrách


Jak jsme vám řekli, možnost zapamatovat si své oblíbené hry Yoshi online je nyní ještě jednodušší, a to díky retro simulátorům konzole. Na náš web tak přicházejí klasické tituly jako Yoshi Island nebo Yoshi's Highland. Kromě hackromu s nepublikovanými dobrodružstvími, které najdete jen na netu.
Nemůžete minout ty nejzábavnější crossovery, ve kterých uvidíme Yoshiho účastnit se těch nejklasičtějších dobrodružství jiných postav. Na tomto poli vám doporučujeme podívat se na Yoshiho titul v Sonic 2, ve kterém bude muset dinosaurus Nintendo čelit klasické misi SEGA ježka.
Ponořte se do nejlepších misí dinosaura Nintenda a užijte si hry vždy a teď, kdy Yoshi hvězdy a ve kterých můžeme vidět i podobu jeho nerozlučných přátel Maria a Luigi Bros.