Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Želvy ninja hry

TMNT: Připraveno k Bebop a Rocksteady Želvy Ninjas TMNT: Monster VS Mutantes TMNT: Želvy Ninja Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles Road Riot Naučte se Origami s Nickelodeonem Nickelodeon: Nejtěžší hra
Paw patrol hryNickelodeon hryCuphead hryThe Sims hrySega hryVytvářet postavy hryTetris hryCrash bandicoot hryArkádě hryMortal Kombat hryCartoon Network hry2 hráči hry

Želvy ninja hry online

Nechte se řídit Master Sliver 🔥

Želvy ninja, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 6 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami zelvy ninja .

Znáte TMNT Ninja Turtles?


V temných stokách New Yorku začal mutagen želv Ninja. Kvůli biologickému incidentu a některé jednoduché laboratorní želvy zmutovaly a staly se slavnými TMNT Ninja Turtles. Tyto želvy vyrostly a staly se teenagery. Byli vycvičeni v bojových uměních mistra Splintera, mutantní krysy, která ztratila svou rodinu a nyní se dává své nové rodině. Vycvičil želvy vší snahou, aby byly skutečnými hrdiny a chránily město před anti-mutantními padouchy. Rodinu TMNT tvoří čtyři želvy ninja, mutantní krysa a lidská dívka jménem April O'Neil, dcera vědce.

Leonardo je jednou z želv Ninja, poznáte ho podle barvy šátků nebo modrých kapesníků, používá dva meče katana, je ze všech nejzodpovědnější, a proto se věří, že je nejstarší. Je vůdcem a chce být kapitánem Ryanem, hrdinou televizního seriálu, který vždy sleduje. Je zamilovaný do Miwy, Mistrovy dcery.
Donatello je vybaven personálem, který si sám personalizuje. Je nejchytřejší, vyrábí zbraně a vychytávky, vždy dobře radí svým bratrům a snaží se s každým vycházet. Jeho hejna jsou fialová a do April je úplně zamilovaný, ačkoli si to ani neuvědomuje.
Rafael je nejbláznivější ze všech, vždy vypadá naštvaně, ale je to proto, že chce být vůdcem. Jeho šátky jsou červené a má čepele sai, malé, velmi ostré trojzubce.
Michelangelo je nejhezčí, rád si hraje ze svých bratrů, má rád videohry a jí pizzu. Jeho šátky jsou oranžové a je vybaven nunchaky s kusarigama, jakési shakos, ale škodlivější.
Master Sliver nebo Master Splinter je mistrem želv Ninja, také utrpěl mutagen a byl přeměněn v obří krysu velikosti člověka. Naučí je umění ninjutsu, aby se mohli bránit hrozbám tyrana Shreddera nebo Destroyera.

Nejlepší hry Ninja Turtles TMNT


Želvy Ninja jsou s námi léta a podmanily si několik generací svými dobrodružstvími, ve kterých využijí své bojové schopnosti k ukončení zla v New Yorku. Všechno to začalo jako komiksová série, která se později stala animovanou sérií a pak přišly filmy. To vše udělalo z této franšízy velký úspěch, který také udělal skok do světa videoher s Konami, ze kterého vyšla většina titulů v této franšíze.
Stejně tak online minihry odrážely úspěch želv Ninja, protože jsou stále velmi aktuální s novými animovanými sériemi, které vycházejí s těmito hlavními postavami. Pokud hledáte akci, doporučujeme hry Želvy Ninja TMNT: Monster VS Mutants nebo Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: Road Riot, ale na našem webu máte k dispozici mnoho dalších.

Nová dobrodružství v TMNT Ninja Turtles Games


Připravte se na nová dobrodružství, která nám hry TMNT Ninja Turtles nabízejí, a vyřešte každý z těchto příběhů dříve, než bude příliš pozdě. Budete si moci zahrát ve vlastních hrách Želv Ninja a v dalších, ve kterých se připojí k dalším postavám ze světa animace Nickelodeon.
Pouze opravdoví fanoušci TMNT Ninja Turtles se odváží vyzkoušet naši kolekci her, kterou jsme připravili právě pro vás.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Roblox Super Mario Bros Classic Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Brawl Stars: Battle Multiplayer BloxdHop.io Spiderman: Nebezpečí na Horizon High Minecraft World 3D FNF vs Rainbow Friends FIFA 2000 PlayStation Pokémon ROWE v1.6.4.1 Sonic parkour Sonic Advance 3