Mahjong: Já jsem Luna


Mahjong: Já jsem Luna
Mahjong: Já jsem Luna

Ostatní hry Soy LunaDívky Disney hry Miraculous ladybug Nošení Brusle Sailor moon Soy Luna Monster high hry Disney Princezny

Mahjong: Já jsem Luna
Mahjong: Já jsem Luna

🌟 Rating
3.9 / 5 of 1167 votes

Sója Luna je seriál Disney Channel, který byl velkým úspěchem v řetězci a přitahoval veřejnost, zejména španělští mluvčí. Jedná se o argentinskou sérii ve stylu Violetty, která rovněž způsobila velký úspěch ve stejném řetězci, a vypráví příběh o Luně, dívce, která sní o úspěchu v krasoBruslení.
V dobrodružstvích Luny najdeme více postav, od chlapce, který má rád svého archenemyho, který bude vždycky ochotný ji obtěžovat. Pokud jste série již uviděli, určitě je budete znát a bude mnohem jednodušší identifikovat je v tomto úžasném mahjongu, který jsme pro vás vytvořili. Je to exkluzivní hra našeho webu, kterou jsme vytvořili pro většinu fanoušků této série mládeže.
Mahjong je jakýmsi solitérním typem, ve kterém budete muset odpovídat kousky, které obsahují stejný obraz uvnitř, s ohledem na to, že nemohou být blokovány jinými kousky vlevo a vpravo. Jedná se o verzi s malou obtížností, jelikož můžete vždy používat mixér, když vyčerpáte páry bez poškození skóre.
Nečekejte už na to, abyste si užili hru mahjong, kterou jsme pro vás vytvořili na základě postavy série Disney Channel teen sója Luna.
Užijte si hru Mahjong: Já jsem Luna, je to zdarma, je to jedna z našich Soy Luna her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

📝 komentáře
DívkyMiraculous ladybugVařeníTěhotnáLOL PřekvapeníFrozenNošeníMake-upyFlirtovatKráska a zvířePolibkySvatebníPrinceznykategorie her

Go to TOP