Ink Inc.

Ink Inc.

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Ink Inc.
Ink Inc.Ink Inc.Ink Inc.Ink Inc.

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Pokud si myslíte, že byste jako tetovací umělec měli dobrou budoucnost, nyní vám nabízíme hru Ink Inc., ve které budete muset každý z návrhů doplnit tetovacím strojem. Stále si nemyslíme, že jste připraveni tetovat lidi, takže v této zábavné hře otestujeme váš puls.
Chcete-li vytvořit obrys výkresu, musíte následovat čáru a v případě potřeby ji musíte vyplnit. Ve spodní oblasti můžete změnit tloušťku tahu nebo zvolit kostku, která zcela vyplní vámi vybraný díl. Buďte velmi opatrní a získejte tři hvězdy každé úrovně hry Ink Inc.
Užijte si hru Ink Inc., je to zdarma, je to jedna z našich tetování her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry tetování

Ninjago Lego: OmalovánkyRostliny vs Zombies pro malování on-lineBarva výplně 3DSanta Claus: OmalovánkaZbarvení Cuphead a MugmanBarva EnchantimalsVaporeon malovatAssassins Creed pro malováníTinkerbell zbarveníRoblox PaintRozdělte jeMalovat bruslí MoonMalování Uma: Pirát DescendantKlasický obraz Barcelona Real MadridMíchání barevFrozen: OmalovánkyMariocraftLekce z fyzikyFreddy PaintVytvořit zbraně s buňkouBaby Hazel: Naučte se barvyKouzelné barvyPaint MinonsBarber laggardZootopia: MalováníMake-up: Vanessa HudgensPocoyo lak onlinePsaní Zombie: Prax s klávesnicíVýzva vlajekRush SouřadniceDown artBudova FortniteClash Royale malovatMagic Doki AdventureMatematika VS BatsMalovat Pokémon GoLegrační omalovánkyLegrační mozaikaAuta 3 barvyPoleva na dortu
Go to TOP