Elsa: Zhubněte pro tanec

Elsa: Zhubněte pro tanec

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Elsa: Zhubněte pro tanec
Elsa: Zhubněte pro tanecElsa: Zhubněte pro tanecElsa: Zhubněte pro tanecElsa: Zhubněte pro tanec

🌟 Rating
4.3 / 5 of 7 votes

Elsa je velmi nadšená, protože Jack Frost ji požádal, aby byla její společnicí k jarnímu tanci institutu. Po příjezdu domů si uvědomil, že vzal velkou váhu a žádné z jeho šatů ani šatů jeho sestry mu neslouží, takže se chystají postarat se o jídlo a cvičit, aby ztratily další kilogramy.
Budeme muset Else pomoci, nejprve si vybereme zdravou stravu, která způsobí její hubnutí, a pak ji doprovodíme do tělocvičny, aby provedla některá cvičení, která jí pomohou v jejím cíli. Jakmile dosáhneme cíle snížení kilo, můžeme si vybrat z široké škály šatů a vybrat si perfektní oblečení. Pomozte Else zhubnout pro tanec a přimět ji, aby vypadala skvěle s Jackem.
Užijte si hru Elsa: Zhubněte pro tanec, je to zdarma, je to jedna z našich frozen her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry frozen

Zmrazené: Oblíbené ve školeOblékněte si Zmrzlé princeznyElsa a Anna bruslí na kolechPrincezny: Valentýnská pártyPrincezna Elsa: Baletní tanečníkElsa se obléká do školyElsa člověkaFrozen Princesses: Cover for VogueElsa a Anna: Star OutfitsElsa Blogger StorySlavnostní tanec ElsaOpravte Elsiny saněPrincezna Elsa: Erica má narozeninyParty v ArendelleElsa se obléká jako královna a superhrdinaFrozen Princesses: Oslava DíkuvzdáníFrozen Princesses: Adventures of Social MediaElsaova kosmetikaZmrazené princezny chodí do školy s vlastními kostýmyOperace mozku pro princeznu ElsuPomozte Else s nádobímElsa: Drama na InstitutuVakcíny pro mini princeznu ElsaZmrazené: Děti Elsa a AnnaOpravte naši Annu pro každý měsíc v roceZmrazené: Elsa a její rodina na VánoceBeruška a Elsa v sauněElsa, Anna a OlafElsa a Anna: Halloween stranaFrozen: Přiveďte Titanic k životuMódní bitva mezi Elsou a AnnouZmrazené dobrodružstvíViděli jste princeznu Annu chodit do školyPouliční tanec Elsy a AnnyMódní oblečení princeznyHřeben královny ElsyElsa v salonu krásyPrincezna Elsa: Sladká nebo trikElsa se baví na plážiZmrazené sestry módní bitva
Go to TOP