Hry, hry zdarma a online hry


Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho

Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho

Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho
  • Klaunské noci podobné Pěti nocím u FreddyhoKlaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho hry

Rainbow Friends: A Monster Game FNF vs. FNaF 2 Horor 2: Samantha Koš Monsterz Přežijte duhové přátele Horror Escape: Sinister Hideout Strašidelný únik kuřecích nohou Hunted Wolf: Defense Idle Baldi´s Basics Yandere zabíjení senpai Baldiho Parkour Pět nocí ve Freddy' s 2 Babička: Hrůza FNF vs Rainbow Friends Friday Night Funkin vs Huggy Wuggy Slendytubbies beta 2 Pět nocí u Freddyho v Kogamě PIGGY: Útěk z prasete Hra Squid Challenge Hra olihně Zelené světlo Červené světlo Five Nights at Freddy' s 4 Bendy zbarvení Poppy Playtime Chase Pět nocí s Freddym Útěk s Freddy z FNAF Legrační Pacman 3D Five Nights at Freddys: Custom Game Puzzle: Pět nocí u Freddyho Five Nights at Freddy' s 3 Klasická arkádová hra Pac-Man Mahjong FNAF Five Nights At Freddy' s: Sister Location
Among us hryCuphead hryFortnite hryThe Sims hryFnf hryTeror hryVytvářet postavy hryMortal Kombat hry2 hráči hryHalloween hryDoom hry

Snímky obrazovky

Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho🌟 Hodnotit hru
4.5 /5 z 72 hlasů
Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho

Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho

Je to bezplatná online hra Teror


Stejně jako ve hře Pět nocí u Freddyho jste získali novou práci, ale tentokrát v cirkusu a mnohem obtížnější, protože budete muset pracovat 7 nočních směn za sebou. Musíte dostat všechno, aby to dobře dopadlo, ale to nebude možné, protože tam je šílený zabijácký klaun, o kterého se evidentně musíte postarat, aby se k vám nedostal.
Je to hororová hra a musíte být opatrní. Pokud jste již odehráli Pět nocí ve Freddy' s, čeká vás nová výzva s Clown Nights.
Hrajte Klaunské noci podobné Pěti nocím u Freddyho zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Teror , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2021-10-10T12:40:26+00:00


Ovládací prvky hrát