Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Clash royale hry

Brawl Royale styl Brawl Stars Hra Clash of Vikings Souboj skřetů Clash Royale v Kogamě Souboj Armor Brawl Stars: Chest Simulator Bonnie a Mia navštěvují královskou svatbu Blaster spěch Clash of Clans - Throne Defender Clash Royale Online Tetris: Clash Royale Jak víte Clash Royale
Roblox hrySpiderman hryŠaty hryVytvářet postavy hryMiraculous ladybug hryThe Sims hryCuphead hryCartoon Network hryLOL Surprise hryDívky hryDecendents hryManikúry hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Souboj tanků Nickelodeon: Super (Hero) Brawl 4 Střet Klany karty Souboj legend Battle for Galaxy hack Hra o trůny online Mahjong Clash Royale Kdo je kdo? Clash Royale Brawl Stars: Zbarvení Sniper Clash 3D Funny Clash Royale: Dopis Clash Royale malovat

Clash royale hry online

Bojujte v aréně Clash Royale 🔥

Clash royale, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 24 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami brawl stars, clash of clans, clash royale .

Užijte si miniherní verze Clash Royale


Clash Royale je oblíbená mobilní hra, která dělá velký skok do online miniher. Jde o to čelit svým protivníkům v bitvách 1 VS 1 rozmístěním jednotek do arény. Než začnete, musíte vytvořit balíček s 8 kartami, z nichž každá obsahuje jednotku, strukturu nebo kouzlo. Každá karta má cenu elixíru a jak budete bojovat, váš elixír dosáhne až deseti bodů.
Nejdůležitější v této hře je mít jasnou strategii a správně řídit elixír, protože to může být klíčem k vítězství. Vaším úkolem bude pokusit se srazit soupeřovy tři věže, i když nakonec vyhraje hráč, který srazil nejvíce věží, bez ohledu na to, zda to byly všechny tři nebo jen jedna. Nyní si na našem webu můžete vyzkoušet online verze Clash Royale a pobavit se otevíráním všech truhel ve hře.
Clash Royale se zrodilo ve stínu svého staršího bratra, Clash of Clans, vesnické hry, která sloužila jako předehra k této hře, protože mnoho postav je sdíleno. Oba patří finské společnosti Supercell, proslulé těmito dvěma velkými hity pro mobilní telefony. Nyní si můžete užít online verze Clash Royale a strávit skvělé odpoledne plné zábavy tváří v tvář těmto bitvám.

Jak hrát Clash Royale


Hra Clash Royale je poměrně jednoduchá, protože budete muset jednoduše sestavit balíček s 8 kartami ze všech dostupných, i když se budou odemykat, když budete postupovat arénami. Proti sobě se postaví 2 až 4 hráči (ve 2 bitvách proti 2) a cílem bude zničit soupeřovy věže. Celkem jsou zde 3 věže, dvě na každé straně a jedna centrální, králova věž. To je nejdůležitější, protože pokud je zničena králova věž, hra skončí vítězstvím tohoto hráče.
Máte 3 minuty na obranu svých věží a útok na nepřátelské. Pokud se ani po uplynutí této doby žádnému z hráčů nepodaří nepřátelské věže porazit, bude udělena další minuta. Pokud prodloužení skončí a žádnému z nich se nepodařilo srazit věž, vyhraje hráč, který způsobil nejvíce poškození soupeřícím věžím.
Vítězstvím ve hře získáte trofeje a s nimi budete postupovat v různých arénách hry. Slouží k odemknutí nových karet a získání lepších cen. S každým vítězstvím získáte i truhlu a v nich potřebné karty pro vylepšení vaší tlupy. Nejdůležitější je, abyste měli jasno ve své strategii a abyste přesně věděli, jaké karty potřebujete k obraně určitých útočníků. Pokud nechcete začínat s oficiální verzí Clash Royale, zveme vás k vyzkoušení verzí miniher na našem webu.

Clash Royale minihry, které jsou úspěšné na internetu.


Nastal čas, abyste se připojili k dobrodružstvím Clash Royale, která vám nabízíme na našich webových stránkách. Zde si budete moci užít verze, které dokonale napodobují hratelnost Clash Royale a je to hra, která vzbudila senzaci a je stále velmi aktuální i přes to, že od jejího vydání uplynulo již více než 7 let.
Jedna z her, kterou doporučujeme nejvíce, je Clash of Vikings, protože jde doslova o online verzi minihry Clash Royale. Ale není jediný. Užít si budete moci i klasické hry jako je pexeso s postavami Clash Royale a další.
Do této kategorie jsme vložili i další hry, které napodobují klasiky Supercell jako Clash of Clans nebo Brawl Star Užijte si to nejlepší z miniher Clash Royale a celé továrny Supercell na našem webu.