Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Zombie hry

Plants vs Zombies Original Plants vs Zombies: TD Super Plants vs Zombies 2 Zombie Last Survivor Dead Land: Zombie Survival Kick Zombie Voodoo Gun War Z2 Zombie cookies apokalypsa Zombie mezi námi Zombie Minecraft Minecraft Survival Extreme Přežití 456, ale je to Impostor
Roblox hrySpiderman hryMario Kart hryVytvářet postavy hryThe Sims hryCartoon Network hryMortal Kombat hry2 hráči hryHalloween hryVýstřely hryŘídit hryDoom hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Přežít v lese Fortnite Zombies Online Zelený muž rozbije Mezi námi zombie: Příběhový režim Zombie Tsunami online Imposter VS Zombies Zničení kamionu derby: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Rostliny vs Zombies pro malování on-line Středověká PS1 Minecraft Adventure Running Halloween Island: Super Mario World Střelba z luku na Minecraft Creeper Mario & Sonic Zombie Killer Counter Strike: Battle of zombie Zombiecraft. Io: Zombie ve světě Minecraft Slendrina musí zemřít: Najděte východ Halloween zapalovač ZombieCraft 2 Pinatacraft Sniper na ulici: Vrah zombie Forsaken Lab 3D Call of Duty: WW2 Zombies Zombie Survival Cowboy Útok zombie: Vojáci vs nemrtví Vyčistěte město Černobyl Ve tmě Války Castel New Era Volání zombie Legrační Noob vs Pro Zombie Apocalypse Zombie Pixel Combat: Multiplayer Zkuste Die a Opakovat Zombie válka Elsa a Ariel: Den mrtvých Pixel Zombies Hunter Zombie Call 2 Řidič smrti Tichý odstřelovač Protisměrný styl COD Infinite Warfare Extreme Moto Team Zombeat.io Crazy Pixel War Zombie Shoot PixWars Pane Noob Archer Noob vs Pro 4 Lucky Block Adventure Ronine Cube Battle Royale

Zombie hry online

Přežít autentickou zombie apokalypsu 🔥

Zombie, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 169 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami zivy mrtvy, crazy zombie, mrtvi, zombie .

Přežijte nejhorší apokalypsu v našich Zombie Games


Myšlenka zombie jako stvoření, která se mohou vrátit k životu, má svůj původ v haitském kultu voodoo, i když se hledalo mnoho různých kořenů tohoto slova. Nicméně v beletrii to dostalo velmi odlišný význam, což má většina z nás na mysli. V beletrii se mluvilo o mrtvolách, které se vracely k životu, jako mumie, aby si vyrovnaly nevyřízené účty.
V posledních letech, kdy byl vydán nový příběh se zombiemi, existuje tendence poskytnout mu lékařské vysvětlení, protože je to druh viru, který způsobuje, že po smrti znovu ožívají. Bezpochyby jedním z velkých odkazů, které poznamenaly před a po v zombie světě, byla The Walking Dead, série, která způsobila velký úspěch po celém světě. Zombie se vyznačují tím, že nemají žádné vědomí, prostě chodí pomalu a přitom chrochtají a hledají jídlo, živí se jinými lidmi.
Svět zombie se stal docela přitažlivým, pokud jde o vytváření televizních příběhů a také pro svět miniher, protože poskytují spoustu hratelnosti. The Last of Us je další hra, která mluví o jiném druhu zombie. Začali se svými videohrami a nyní se dočkali adaptace na malou obrazovku se sérií na HBO Max. A pokud se chcete i nadále setkávat s dalšími zombíky, doporučujeme se podívat do naší kategorie zombie her na webu.

Zombie se probudili ze svých hrobů a dostali se na naši stránku online her


Zombíci přicházejí na náš web, aby nám nabídli několik dobrodružství, ve kterých budeme muset přežít velkou zombie apokalypsu. Ve většině těchto her jsme prezentováni jako přeživší viru, který mění lidi v zombie a my je musíme zabít, abychom přežili. Jsou to obvykle střílečky a podobné hry, u kterých byste měli vědět, že dobrý headshot je rychle ukončí.
Téma zombie je tak populární, že i velké střílečky vytvořily DLC a speciální verze svých her, ve kterých byly tyto postavy představeny. Jedním z nejznámějších je režim Call of Duty Zombies, který byl představen v sérii, jako je Modern Warfare 2.
Nyní můžete objevit tyto a další zombie hry, které jsou na našem webu a kterým budete muset čelit, pokud se chcete stát dalším přeživším. Nenechte zombie sežrat váš mozek a staňte se jedním z nich v těchto online zombie hrách.

Zombie hry, které ve Videohrách označily před a po


Ve světě videoher se zombie staly nezbytnou součástí mnoha her a některé z nich byly velmi úspěšné jak na platformách, tak v online minihrách. Jedním z nejznámějších je bezpochyby Plants VS Zombies, ve kterém musíte chránit svou zahradu před zombie pomocí magických rostlin, které zastaví jejich postup.
Hry zasazené do zombie z The Walking Dead mají také svůj prostor na našem webu a vy musíte přežít ve fázích, které nám představují. Připravte se na velkou zombie apokalypsu, která se odehraje na našem webu s více než 150 zombie hrami, které jsme pro vás shromáždili.