Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Zelda hry

Legenda Zeldy On Line Odkaz v žaláři Hackrom The Legend of Zelda II NES
Sonic hryPokémon hryMario bros hryKlasický hrySurfaři v metru hryMario Kart hryPlatformy hryLuigi hryTetris hryCrash bandicoot hryŠachy hryYoshi hry

Zelda hry online

Prožijte znovu to nejlepší z The Legend of Zelda 🔥

Zelda, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 3 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami zelda, link .

Pomozte Linkovi porazit Ganondorfa v Zelda Games


Nintendo nám představilo The Legend of Zelda, jednu z nejzábavnějších akčních a dobrodružných videoherních ság v historii. Bylo to v roce 1986, kdy jsme se poprvé setkali s Linkem, princeznou Zeldou a zbytkem protagonistů a antagonistů tohoto příběhu. Navzdory tomu, co se původně myslelo, úspěch The Legend of Zelda všechny překvapil, a tak bylo rozhodnuto pokračovat v dobrodružství s novými příběhy. Takový úspěch prošel světem videoher a stal se z něj také animovaný seriál, manga, romány a knihy.
Příběh začíná legendou o bohyních Din a Farore, které stvořily život, úlevu a zákony, které vládnou světu, a poté zanechaly triforce. Jde o artefakt, který se skládá ze tří zlatých trojúhelníkových prvků a v nich jsou součástí jejich darů. Tato triforce byla ponechána v Hyliině vazbě a ukryta v Posvátné říši, aby si ji mohla nárokovat pouze osoba, která měla potřebné vlastnosti.
Triforce je ohrožena zlým démonem, kterému bude čelit náš válečník Link s pomocí princezny Zeldy (smrtelné inkarnace Hylie). Celé toto dobrodružství vidíme vyprávěné ve hře The Legend of Zelda a bude pokračovat s dalšími novými zápletkami v dalších titulech, jako je The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Nenechte si ujít dobrodružství The Legend of Zelda


The Legend of Zelda má více než 40 her, které se odehrávají ve vesmíru vytvořeném Miyamotem a Tezukou. Samozřejmě, že ne každý se bude řídit hlavní zápletkou. Společný bude prostor, kde se budou události odehrávat, království Hyrule. Kromě toho, oficiální chronologie série nám říká o třech chronologických liniích, které by vzešly z The Legend of Zelda: Ocraina of Time.
Pokud už o The Legend of Zelda víte vše, co potřebujete, stačí si užít Linkovo dobrodružství s princeznou Zeldou. Nejlepší tituly této ságy přicházejí na náš web a je to jedna z nejmytičtějších ság Nintendo, která je dodnes velmi aktuální. Poslední z jejích her, vydaná pro Nintendo Switch, The Legend of Zelda: Tears of Kingdom, byla vydána nedávno a stala se obrovským prodejním úspěchem.
Najdete zde od těch nejklasičtějších titulů až po další nevydané, které najdete pouze na internetu. Už nečekejte a objevte hry Zelda, které pro vás máme.

Zelda Games, které na našem webu nemůžete minout


Na našem webu vytváříme největší kategorii her Zelda, kterou na webu najdete. Právě jsme začali a stále je jich málo, co jsme našli, ale jsme přesvědčeni, že si je zamilujete. Na jedné straně si budete moci užít klasické hry The Legend of Zelda díky online retro konzolovým simulátorům. Takto přecházejí od oficiálních verzí k nejzábavnějšímu hackromu, verzím vytvořeným fanoušky a které nejsou oficiální.
Kromě toho však budete moci znovu prožít další zábavná dobrodružství s postavami Zeldy, která byla součástí jiných typů klasičtějších her. Pokud chcete vědět, co všechno máme k dispozici v této kategorii webu věnovanému hrám Zelda, zveme vás, abyste se na to podívali a měli na to pozor, protože se budeme pravidelně aktualizovat, aby vám nic neuniklo.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Brawl Stars: Battle Multiplayer Žralok io Super Mario Bros Classic BloxdHop.io Sonic 3 Roblox Minecraft World 3D Rocket League – BumpyBall.io Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Sonic Megamix White Sonic v Sonic Knuckles Sonic parkour