Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Tetris hry

Kogama: Tron pro hráče 2 1.9 Byt v Kogamě Blok Champ Super Snappy Tower Pixman Run Blocky Road Runner Kitaku Infinitris.io Tetrium Mario Zápas 3 od Soy Luna Dr. Mario HTML5 Tetris: Clash Royale
Děti hryLego hryPac muž hryKlasický hryMahjong hryArkádě hryCandy crash hryOzdobený drahokamy hry

Tetris hry, Hrát Tetris, Klasika

Bendy a inkoustový stroj: Tetris Tetris 99 Soy Luna: Tetris pro mobilní telefony Thundermans Tetris FIFA 17 - zápas 3 Tetris Henryho Danger Pokémon Tetris Cuphead: Tetris Tetris Minecraft Craft Tetris Tetris Online Pat psa: Tetris Goku Tetris Tetris Goku hoveder Tetra Tetris Bizaardvark Chavo: Tetris Gru 3: Tetris Šestihranná tetris Dřevěný blok puzzle Obránci Di-Gata: Tetris Enchantimals Tetris TenTrix MultiSquare Tetris: Coco Disney Yo-Kai Hodinky Tetris Geometrická věž Tetris strachu Tetris Disney Bloky Puzzle Extrémní blok puzzle Blocky Snakes Vyhněte se blokům na silnici Padající bloky Zábava uniknout Podzimní listí: Zápas 3 Hextris Funny Smash Roller Jelly čmáranice Box Adventure Odemkněte desku Pixel Runner Stack blok Zatlačte na krabici Shark: Pile Jump Namontujte dřevěné kostky

Šaty hryCrash bandicoot hryMario bros hryMiraculous ladybug hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe Sims hryYoshi hry

Hrát Tetris hry 🎮

🚀 Stack bloky v Tetris 🔥

Máme + 58 bezplatných her souvisejících s Tetris hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

Místo bloky nebylo nikdy tak návykový, od narození jednoho z duševních Tetris her, ve kterých máme více duševní hbitost pro vedení nás naživu. Cíl je jasný, sjednotit různé částí, které jsou na obrazovce v horizontálních liniích, který po svém dokončení bude přidání bodů a zmizí.
Pokud bychom vybudovat kousky a jít přímo do horní části obrazovky, nevyhnutelně ztratí. Existuje sedm různých kusů původně, musíme se spojit se dostat tvořit tyto řádky, takže je důležité nenechat mezery, když jsme se k nim, nebo není kompletní.
Navíc, obtížnost hry je, že když jsme se při pohybu vpřed a získat více bodů kusy padají rychleji, takže se budeme muset otáčet nebo přesunout do stran, nebo skončí hromadí rychleji se vším, co znamená. Pokud chcete vidět, jak moc jste schopni odolat stohování těchto bloků jeden za druhým, nyní je vaše šance.