Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Yo-Kai Watch hry

Yo-Kai sledovat medaile Paměť Yo Kai Flappy Jibanyan Jibanyan malování: Yo-Kai Watch Yo-Kai Hodinky Tetris Yo-Kai Watch Jigsaw Střílejte bubliny Yo Kai Watch
Sonic hryNintendo hryKlasický hryMario bros hryTetris hryMario Kart hryLuigi hryYoshi hryŠachy hryHádanky hryManikúry hry

Yo-Kai Watch hry online

Vezměte Yo-Kai mimo hodiny a bojujte 🔥

Yo-Kai Watch, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 7 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami yo kai watch .

The Yo-Kai Watch Adventure přichází na naši webovou stránku online miniher


Vždy najdeme případy animovaných seriálů, které uspějí na televizních sítích a pak mají svou repliku ve světě videoher, ale v případě Yo-Kai Watch je to úplně naopak. Svět a historie Yo-Kai Watch se zrodily jako videohra na hraní rolí, kterou pro Nintendo 3DS vydala společnost Leve-5. Po této první hře následovalo pokračování s Yo-Kai Watch 2 a třetí díl o pár let později, v roce 2016.
S úspěchem jejich videohry se jim v roce 2012 podařilo převést ji do mangy a později se z ní stalo anime, které bylo uvedeno na malé plátno a mělo premiéru ve Španělsku v roce 2016. Poté následovala série filmů, které vyvrcholily jejich skok na velkou obrazovku. To vše jen objasnilo, že šílenství Yo-Kai Watch tu zůstane.
I ve světě online miniher si získal velkou oblibu a najdete zde velké množství her Yo-Kai Watch, se kterými strávíte skvělé odpoledne. Představujeme vám je v následující kategorii her na našem webu.

Získejte Yo-Kai v Yo-Kai Watch Games, které vám představujeme


Příběh, který nám představuje Yo-Kai Watch, je velmi jednoduchý a začíná Nathanem Adamsem, naším hlavním hrdinou. Jednoho dne lovil hmyz, když narazil na poněkud zvláštního brouka, který upoutal jeho pozornost. Soustředí své úsilí na jejich lov, aby mohl překvapit svou kamarádku Katie, ale ztratí je z dohledu. To, co najde, je poněkud zvláštní prodejní automat, který trvá na tom, abyste vložili minci. Nakonec se k němu dostane Nathan, vloží do stroje minci a vše potemní, je transportován do velkého světa, který zůstal skrytý, do světa Yo-Kai.
Ve videohře, která odstartovala celý tento svět, jsme museli jít hledat Yo-Kai do města Fusagasugá a mohli jste se s těmito tvory spřátelit tím, že na ně před zahájením bitvy házeli jídlo. Pokud se vám ho podaří porazit, Yo-Kai vám dá medaili, která vám ho pomůže přivolat, kdykoli budete chtít. Někteří z Yo-Kai byli velmi potřební pro splnění hlavních misí hry, zatímco jiné jste mohli lovit podle libosti, abyste je získali všechny.
Když hráč najde Yo-Kaie, začne epická bitva, ve které mu můžete čelit pomocí šesti Yo-Kai. Nyní se můžete vydat na tato a další dobrodružství v online hrách Yo-Kai Watch, aby zábava z tohoto skvělého světa nikdy neskončila.

Yo-Kai Watch Games, které by měl znát každý fanoušek


Yo-Kai Watch má četná dobrodružství ve světě online miniher a všechna jsme je sestavili na našem webu, takže vám žádné z nich neunikne. Se vzestupem série jsme vytvořili originální hry exkluzivně pro naše webové stránky, jako jsou hry Yo-Kai Memory, logické hry Yo-Kain Watch nebo Flappy Bird s Jibanyanem.
Dobrodružství vašich hodinek Yo-Kai, která jste si nikdy nepředstavovali, jsou na našich webových stránkách, takže si můžete vychutnat to nejlepší z online miniher Yo-Kai Watch zcela zdarma.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Brawl Stars: Battle Multiplayer Super Mario Bros Classic Sonic 3 Film Sonic v Sonic 3 Rocket League – BumpyBall.io Gumball: Remote Fu Minecraft World 3D Simulátor autobusu Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 White Sonic v Sonic Knuckles Hra Paw Patrol: Mission Paw Sonic: Classic Heroes