Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Yandere Simulator hry

Yandere zabíjení senpai Yandere High School Yandere Simulator Kogama Hádanky: Yandere a Senpai Barva Yandere Chan a Senpai Úžasný svět Gumballů: Ach ne G.Lato! Zlý učitel Baldi Baldiho základy ve Funkinu Elsa: Drama na Institutu Školní den s Ariel Disney Princezny božská Puzzle: HighSchool 101 bez kopírování zkoušky Oblékejte princezny Disney pro Ivy League
Šaty hryNickelodeon hryVytvářet postavy hryMiraculous ladybug hryTěhotná hryThe Sims hryLOL Surprise hryCuphead hryDívky hryDisney hryDecendents hryMonster high hry

Yandere Simulator hry online

Převeďte Senpai se simulátorem Yandere 🔥

Yandere Simulator, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 14 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami instituty, yandere .

Co je Yandere Simulator?


Yandere Simulator se zrodil jako stealth hra vyvinutá pro PC v roce 2014 a dosáhl velké slávy díky streamerům, jako je Rubius, kteří ji začali ukazovat na jeho kanálu. Vaším úkolem ve hře je ovládat školačku jménem Ayano Aishi, která je však známější pod svou přezdívkou Yandere Chan. Je šíleně zamilovaná do Senpaie, chlapce z její školy, ale když se k němu přiblíží, je velmi nervózní a nemůže s ním mluvit. Ve všech dívkách ve škole vidí nebezpečí pro její budoucí vztah se Senpaiem, a proto se chystá zabít každého, kdo se přiblíží k jejímu milenci. Máte mnoho způsobů, jak zabít své spolužáky, od těch nejpřímějších až po vypracování plánu na simulaci sebevraždy.
Cílem v Yandere Simulator je přimět Senpaie, aby měl oči jen pro vás, a proto bude muset dokončit zbytek soutěže. Použijte své zabijácké schopnosti k kradmému zabíjení svých spolužáků, kteří stojí mezi vámi a vaší láskou. Dobrodružství Yandere Simulator je velmi zábavné a to vedlo k tomu, že se online objevilo několik miniher, které jej napodobují, a všechny jsou na našem webu.

Jak hrát Yandere Simulator


Hra Yandere Simulator je velmi snadno k nalezení online, takže si ji můžete stáhnout a začít dobrodružství s touto bláznivou dívkou, která se bláznivě zamilovala do chlapce ze střední školy. Samozřejmě se můžete také pobavit s online minihrami , které najdete na našem webu, jako je verze Yandere Simulator Visual Novel nebo dobrodružství Yandere na střední škole.
Jak jsme vám řekli na začátku, hlavní hrdinkou je mladá žena zamilovaná do svého Senpaie, o něco staršího kluka ze školy, kterým se stala posedlá. Každý týden bude chtít nová dívka flirtovat s vaší Senpai a vaším úkolem bude zbavit se jí dříve, než přijde pátek, den, kdy bude vyhlášena vaše zamilovanost a kterému se musíte vyhnout.
Chcete-li se zbavit dívky, můžete použít všechny druhy triků , od vydírání po únos, aniž byste zapomněli na vraždu, nejběžnější v této hře. Způsoby, jak zabít své protivníky, jsou také velmi rozmanité, od možnosti předstírat sebevraždu až po vražení nože do zad a následné likvidaci těla a nenechat se chytit.

Objevte nejzábavnější minihry Yandere Simulator na internetu


Úspěch Yandere Simulatoru na sebe nenechal dlouho čekat, protože nabízí velmi odlišné a akční téma, protože adrenalin ze zabíjení dívek bude muset být přidán k tomu, aby nebyly odhaleny v jejich přečinech. Původní hra se skládá z 10 týdnů, což je 10 dívek, které budeme muset dostat z cesty, abychom získali našeho Senpai.
Ve hrách, které vám nabízíme, najdete bezplatnou online verzi Yandere Simulatoru , ale také vám přinášíme nové tituly zasazené do jejich postav, ale se zcela odlišnou hratelností. Najdete zde hru, ve které Yandere zabije Senpaie, hry na malování protagonistů Yandere Simulatoru nebo zábavné verze této akční hry v Roblox a Kogama. To vše na našem webu k dispozici!