Hry, hry zdarma a online hry

Zdarma Baldi hry 📏📕

Baldi´s Basics Baldiho Parkour Zlý učitel Baldi Baldi' s Fun New School Remastered Baldiho základy ve Funkinu
Ahoj sousede hry Granny hry Yandere Simulator hry Fnf hry Bendy a inkoust stroj hry Halloween hry Cuphead hry Teror hry

Fortnite hry Among us hry Kogama hry Fifa hry Mortal Kombat hry Vytvářet postavy hry The Sims hry Oheň a voda hry

Baldi hry online 🎮

🚀 Naučte se matematiku s Baldiho základy ve vzdělávání a učení 🔥

Máme + 5 bezplatných her souvisejících s Baldi hry které si můžete užít bez stahování z vašeho prohlížeče. Vybrané viry pro všechny věkové kategorie.

📏📕100% ZDARMA hry, Baldi hry 🧮🏫🚪🍬.📏 Seznamte se s Baldim, nejhorším učitelem matematiky, jakého si dokážete představit 📕
Baldi je hlavním hrdinou zábavné nezávislé hororové hry, která se stala velmi populární díky streamerům a youtuberům, kteří tuto zábavnou hru ukázali světu. Baldi's Basics in Education and Learning vyšly na světlo světa poprvé v roce 2018 a učinily tak na platformě Itch.io zcela zdarma pro každého.
Jeho hudba a vzhled hry z devadesátých let přiměly lidi, aby se zajímali o příběh, který nám řeknou v této hře, která není ničím jiným než klasikou survival hororu z pohledu první osoby. Vaším úkolem je posbírat 7 matematických sešitů, které jsou roztroušeny po škole, ale nebude to snadné, protože vás Baldi začne pronásledovat, aby vaši misi značně zkomplikoval.
Vaše znalost matematiky bude klíčová, protože když najdete notebook, budete muset najít řešení operací, které budou navrhovat. Ne všechny bude možné vyřešit a to způsobí Baldiho zuřivost. To vše si můžete ověřit v této sbírce her Baldi, kterou jsme sestavili na našem webu. Troufnete si na toto děsivé dobrodružství?
📏 Jak hrát Baldi's Basics in Education and Learning? 📕
Hratelnost hry Baldi's Basics in Education and Learning je jednou z věcí, která také hodně pomohla jejímu úspěchu, protože je velmi jednoduchá a snadno se přizpůsobuje s malým časem hraní. Jak jsme vám řekli na začátku, je to hra z pohledu první osoby, takže svého hráče neuvidíte. Všechno to začíná, když vám spolužák řekne, že zapomněl nějaké sešity ve škole, a požádá vás, abyste si je šli pro ně.
Když dorazíte do školy, Baldi se tam představí jako učitel matematiky a dá vám první sešit, ve kterém budete muset vyřešit tři matematické operace. Když to uděláte, budete odměněni a dostanete za úkol najít zbytek sešitů. Problém nastane, když narazíte na problémy, které nemají řešení, a selžete v odpovědích. Baldi se hodně naštve a teď vás začne honit pravítkem a s výrazem ve tváři docela změněným.
Najděte sešity, než bude příliš pozdě, a pak vymyslete, jak se dostat ze školy, aniž by vás Baldi chytil. Jen těm nejodvážnějším a nejaplikovanějším se podaří najít řešení tohoto skvělého dobrodružství, které představuje původní hra Baldi's Basics in Education and Learning, nyní dostupná na našem webu.
📏 Zahrajte si Baldi's Basics in Education and Learning zdarma na našem webu 📕
Připravte se nyní, že si zdarma zahrajete Baldi's Basics in Education and Learning a nejen původní hru, která to všechno začala, ale také mnoho dalších online verzí, které způsobily senzaci. Navíc se Baldi díky svému vzhledu již stal velmi opakující se postavou ve videohrách a takto je můžeme najít v parkourových verzích Kogama a Roblox nebo mít vlastní FNF mod v Baldi's Basics ve Funkinu.
Pokud máte rádi horory a únikové hry, ale Baldi's Basics in Education and Learning vás stále nebavilo, doporučujeme už nečekat, protože jde o jeden z nejzábavnějších titulů posledních let. Připojte se k tomuto skvělému dobrodružství a ukažte, že v naší sbírce online her Baldi neexistuje žádná výzva, která by vám mohla odolat.
Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry

Brawl Stars: Battle Multiplayer BloxdHop.io Super Mario Bros Classic Baldi´s Basics Tlapková hlídka: Chyťte toho robota White Sonic v Sonic Knuckles Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Teen Titans Action Arcade Sonic 3 Poppy Playtime Chase Babička: Hrůza