Hry, hry zdarma a online hry

Blok Champ

Hrát Blok Champ

Blok Champ🧩🧱 Blok Champ hry, od Tetris

Shark: Pile Jump Odemkněte desku Namontujte dřevěné kostky Blocky Road Runner Byt v Kogamě Pixman Run Infinitris.io Dr. Mario HTML5 Zápas 3 od Soy Luna Craft Tetris Tetris Online Obránci Di-Gata: Tetris Soy Luna: Tetris pro mobilní telefony Zatlačte na krabici Tetris Henryho Danger Thundermans Tetris Dřevěný blok puzzle Kogama: Tron pro hráče 2 1.9 Chavo: Tetris Tetris: Coco Disney Blocky Snakes Tetrium Mario Tetris Goku hoveder Tetris: Clash Royale Tetris Disney Yo-Kai Hodinky Tetris Tetris Minecraft Šestihranná tetris Pixel Runner Stack blok Gru 3: Tetris Goku Tetris
Tetris hryDěti hryLego hryMahjong hryPac muž hryKlasický hryCandy crash hryArkádě hry

Snímky obrazovky

Blok Champ🌟 Hodnotit hru
3.8 /5 z 12 hlasů
Blok Champ

Blok Champ 🧩🧱

Je to bezplatná online hra Tetris


Block Champ je zábavná hra ve stylu Tetris, ale docela jiná, protože zde budete mít pouze krabici, do které můžete umístit různé bloky, které se objeví na pravé straně obrazovky. Bloky vyjdou tři po třech a budete je muset umístit, než budete mít přístup k následujícím.
Vytvořte čáry tak, aby zmizely a můžete ke značce přidat body. Hra skončí, když už nebudete mít žádné otvory pro umístění žetonů, proto je velmi důležité, abyste si je řádně objednali a využili dostupného prostoru. Získejte nejlepší rekord a vyzvěte své přátele, aby se porazili v Block Champ.
Hrajte Blok Champ zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Tetris , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-21T10:11:57+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Šachy hryMiraculous ladybug hryNickelodeon hryKlasický hryMalovat hryYoshi hryCartoon Network hry2 hráči hryHádanky hryTetris hryPaměť hry