Hry Parcheesi zdarma

Zobrazeno 12 her podle vyhledávání: Parcheesi


Ludo KingLudo King
Parcheesi: Ludo LegendParcheesi: Ludo Legend
Bitva o LudoBitva o Ludo
Ludo HorečkaLudo Horečka
Ludo Hero OnlineLudo Hero Online
Ludo ClassicLudo Classic
Parchís Ludo KingParchís Ludo King
Multihry onlineMultihry online
Ludo Xmas onlineLudo Xmas online
Classic Ludo: All-Star GameClassic Ludo: All-Star Game
Ludo Online VánoceLudo Online Vánoce
Ludo Multiplayer ChallengeLudo Multiplayer Challenge

Hry Mahjong
Více než 31 her
Hry šachy
Více než 10 her
Hry Kulečník
8 Míč
Klasický
Klasiky všech dob
Domino
Více než 9 her
Hry Stůl
Stůl, klasika
Hry Skryté objekty
Více než 125 her
Tetris
Více než 59 her
Hry 3d
Více než 50 her
Hádanky
Hádanky a hlavolamy
Hry Parcheesi zdarma

Dostaňte se domů před svými soupeři 🔥


Parcheesi

Parcheesi, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 12 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Hoďte kostkou Parcheesi a začněte závod o žetony, kde se navzájem požírají a ve kterém vyhrává hráč, kterému se jako prvnímu podaří udržet všechny čtyři žetony v domě.

-

Jak hrát Parcheesi online


Parcheesi je jednou z nejklasičtějších deskových her všech dob a přestože na ni někteří zapomněli, pravdou je, že má po celém světě velkou legii fanoušků, kteří ji činí mimořádně aktuální. Je to díky hrám jako Ludo , které způsobily ve světě senzaci a závislé tisíce lidí, kteří bojují se svými přáteli a dalšími hráči po celém světě.
Hraní Parcheesi online je velmi jednoduché a prvním krokem, který musíte udělat, je najít hru, ve které ji budete hrát. V některých z těch, které můžete najít na našem webu, je možné hrát pouze s přáteli, zatímco jiné jsou online multiplayerové Parcheesi , takže v těchto hrách Parcheesi budete čelit skutečným lidem.
Mechanismus této hry je velmi jednoduchý a zdá se nám, že nepotřebuje žádné vysvětlení, ale v případě, že by byl někdo bezradný, vezměte na vědomí. V původní hře Parcheesi stojí proti sobě 4 hráči, kteří se liší barvami svých žetonů (modrá, zelená, žlutá a červená), i když k tomuto dobrodružství stačí opravdu jen minimálně 2 hráči. S pomocí kostek se musíte pokusit otočit celou desku se 4 dílky a dostat je do domečku. To vše opatrně, protože zbytek hráčů může sníst vaše žetony a přimět je vrátit se na začátek.
První hráč, který vloží své 4 žetony doma, vyhraje a získá nejlepší skóre ve hře Parcheesi neboli Ludo, jak je nyní celosvětově známá.

Nejlepší Hry Parcheesi online


Víme, že stále existuje mnoho lidí, kteří lpí na starých způsobech a že svou fyzickou desku a žeton Parcheesi stále uchovávají doma. V dnešní době to zabírá pouze místo a vždy máte možnost vyhledat online hru Parcheesi , kterou si můžete užít sami i se svými přáteli. Další výhodou navíc je, že se nebudete bát, že ztratíte žetony nebo kostky, vše budete mít na svém PC, smartphonu nebo tabletu.
Pravdou je, že dnes existuje několik vývojářů, kteří nám předkládají svou vlastní verzi Parcheesi, i když to, co je opravdu důležité, hratelnost, se mezi těmito hrami příliš neliší a všechny se řídí klasickými mechanikami. Můžete se rozhodnout pro více možností a to, že existují upravené hry Parcheesi tak, aby je mohlo hrát více než 4 hráči. Desky budou jiné, ve hře bude více lidí, ale pravidla jsou úplně stejná.
Pokud hledáte ty nejlepší Hry Parcheesi online, doporučujeme vám podívat se na náš web, kde najdete klasické Ludo a mnoho dalších titulů, se kterými si užijete neomezenou zábavu. Vyzkoušejte je a pak nám řekněte!

Postavte se přátelům a hráčům z celého světa v online hrách Parcheesi pro více hráčů


Velkou část zábavy u her Parcheesi spočívá v soutěži, ať už s rodinou a přáteli nebo úplně cizími lidmi, které najdete v online multiplayerových místnostech těchto online her. Máte vše, co potřebujete, abyste se mohli začít bavit s našimi hrami Parcheesi a my vám můžeme jen popřát hodně štěstí ve vašem dobrodružství.
Nezapomeňte, že ve Fanhry neustále aktualizujeme náš katalog o nové hry, se kterými se můžete bavit. Proto vám doporučujeme, abyste byli na našich webových stránkách informováni o nejnovějších zprávách v online hrách Parcheesi .Fortnite-Spiele
Battle-Royale
LOL Surprise games
Více než 35 her
Paw patrol games
The Paw Patrol
Fifa
FIFA Fußball
Paw patrol
La patrouille canine
Jeux de Fortnite
Bataille royale
Roblox games
Roblox and Kogama
Pokémon-Spiele
Pokémon jagen
Herní kategorie
Hrajte všechny hry zdarma