Aladdin hry

Létejte kolem Agrabahu s Aladininovým létajícím kobercem, zbavte se Jafara a zachraňte sultána a jeho dceru Jasmínu, aby se všechno v tomto městě vrátilo do normálu.
Aladdin hra Aladdin Běh s Aladdinem v Agrabah Aladdin GBA Aladdin: Prince Run Aladdin: Arabská noc Elsa, Jasmine a Mulan: Cross Wedding Elsa a Jasmine: Selfie v páru Aladino hledá poklad Šaty geniální Aladdin
Disney Mickey mouse hryDisney hryTarzanLví král hryPříběh hračekBambišroubKniha džungle hryZootopiaCar
Aladdin, neuvěřitelné mapa Polibek Jasmine a Aladdin

Ostatní hry Aladdin

Disney Princesses: Double Date Jasmine: Kouzla pro návrat do školy Jasmine: Zpátky domů Oblékání Princezna Jasmine Disney Princezny princové šaty Mario, Sonic a Aladdin skvělá trojice Člověka: Princezna Jasmine Aladin a Jasmine šaty Yasmin puzzle Těhotná Jasmine Aladdin Princezna Jasmine šaty na Vánoce Vytvořte princeznu z Aladdin

Aladdin

Objevte město Agrabah s Aladdinem

Na Dálném východě, kde vládne sultán svůj lid z pouště písku a ačkoli to je dobrý člověk, deleguje své povinnosti Jaffa poradce, který prahne pouze moc a lidé mohli starat méně. To je místo, kde jsme se setkali s Mladý zloděj Aladdin s velkým srdcem, protože pouze ukrást to, co potřebují k přežití, nebo pomáhat ostatním.

Jednoho dne ten chlap je po zloděje, který vás zavede do jeskyně plné pokladů. Ten chlap se snaží chytit nějaké takové bohatství, s takovou smůlu, že je objevena a má spustit, může být jen lampa. Co neví, je, že tato lampa není jen krásný objekt, jako génius, když vtírá do ní ochoten poskytnout tři přání objeví.

Ten chlap chce zkusit použít tyto nalákat na krásné Yasmin, dceru sultána, s nímž křižuje cesty v noci, ve kterém on učil život mimo palácových zdí. Toto setkání se sultánem bude vaše poradce Jaffa ztratit doklady, a pokusí se zabít mladí, aby zmařil jejich plány na oženit Yasmin a stát se příštím sultánem.
Go to TOP