Běh s Aladdinem v AgrabahAladdin hraAladdin: Prince RunAladdin: Arabská nocAladino hledá pokladPolibek Jasmine a AladdinAladdin, neuvěřitelné mapa


Ostatní hry Aladdin

Jasmine: Kouzla pro návrat do školyJasmine: Zpátky domůOblékání Princezna JasmineMario, Sonic a Aladdin skvělá trojiceDisney Princezny princové šatyČlověka: Princezna JasmineAladin a Jasmine šatyŠaty geniální AladdinYasmin puzzleTěhotná Jasmine AladdinPrincezna Jasmine šaty na VánoceVytvořte princeznu z Aladdin

Aladdin hry

Objevte město Agrabah s Aladdinem

Na Dálném východě, kde vládne sultán svůj lid z pouště písku a ačkoli to je dobrý člověk, deleguje své povinnosti Jaffa poradce, který prahne pouze moc a lidé mohli starat méně. To je místo, kde jsme se setkali s Mladý zloděj Aladdin s velkým srdcem, protože pouze ukrást to, co potřebují k přežití, nebo pomáhat ostatním.

Jednoho dne ten chlap je po zloděje, který vás zavede do jeskyně plné pokladů. Ten chlap se snaží chytit nějaké takové bohatství, s takovou smůlu, že je objevena a má spustit, může být jen lampa. Co neví, je, že tato lampa není jen krásný objekt, jako génius, když vtírá do ní ochoten poskytnout tři přání objeví.

Ten chlap chce zkusit použít tyto nalákat na krásné Yasmin, dceru sultána, s nímž křižuje cesty v noci, ve kterém on učil život mimo palácových zdí. Toto setkání se sultánem bude vaše poradce Jaffa ztratit doklady, a pokusí se zabít mladí, aby zmařil jejich plány na oženit Yasmin a stát se příštím sultánem.

Flyv gennem Agrabah med Aladdins flydende tæppe, slippe af med Jafar og hans papegøje Sø

Go to TOP