Aladdin hry

Zobrazeno 12 her na vyhledávání: AladdinDisney

🔥🔥🔥 Ostatní hry AladdinAladdin dekoraceAladdin dekorace Disney Princesses: Double DateDisney Princesses: Double Date Jasmine: Kouzla pro návrat do školyJasmine: Kouzla pro návrat do školy

Aladdin

🔥 Objevte město Agrabah s Aladdinem 🔥

aladdin, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 12 souvisejícími hrami, které lze zobrazit.


Létejte kolem Agrabahu s Aladininovým létajícím kobercem, zbavte se Jafara a zachraňte sultána a jeho dceru Jasmínu, aby se všechno v tomto městě vrátilo do normálu.

Na Dálném východě, kde vládne sultán svůj lid z pouště písku a ačkoli to je dobrý člověk, deleguje své povinnosti Jaffa poradce, který prahne pouze moc a lidé mohli starat méně. To je místo, kde jsme se setkali s Mladý zloděj Aladdin s velkým srdcem, protože pouze ukrást to, co potřebují k přežití, nebo pomáhat ostatním.Jednoho dne ten chlap je po zloděje, který vás zavede do jeskyně plné pokladů. Ten chlap se snaží chytit nějaké takové bohatství, s takovou smůlu, že je objevena a má spustit, může být jen lampa. Co neví, je, že tato lampa není jen krásný objekt, jako génius, když vtírá do ní ochoten poskytnout tři přání objeví.Ten chlap chce zkusit použít tyto nalákat na krásné Yasmin, dceru sultána, s nímž křižuje cesty v noci, ve kterém on učil život mimo palácových zdí. Toto setkání se sultánem bude vaše poradce Jaffa ztratit doklady, a pokusí se zabít mladí, aby zmařil jejich plány na oženit Yasmin a stát se příštím sultánem.