Vakcína Beruška na její dceru

Vakcína Beruška na její dceru

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Vakcína Beruška na její dceru
Vakcína Beruška na její dceruVakcína Beruška na její dceruVakcína Beruška na její dceruVakcína Beruška na její dceru

🌟 Rating
4.5 / 5 of 105 votes

Beruška je už máma a měla krásnou dceru, které musí dát nejlepší péči. Nastal čas, abych ji podala k jejím prvním očkovacím látkám a ona se bojí toho, co její matka bude ta, která ji musí držet v náručí. Budeme lékařskou částí a nejprve zkontrolujeme zdravotní stav malého.
Vezměte si teplotu mladé ženy, dejte jí pilulku na snížení příznaků a pak půjdeme na očkování. Tam budou dvě krátké propíchnutí, jeden v paži a druhý v noze. Budeme to muset dělat s velkou péčí a péčí, aby malá holčička neplakala a všechno se v této hře vakcíny Beruška na její dceru nepovedlo.
Užijte si hru Vakcína Beruška na její dceru, je to zdarma, je to jedna z našich miraculous ladybug her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry miraculous ladybug

Beruška pomáhá dermatologoviBeruška: Zvětšení rtůBeruška: Návrháři soupeřeLadybug: Vánoční nákupyOvládejte LadybugBeruška: Pár FotografieProblémy v Ladybug' s WeddingLadybug: Těhotné nakupováníLadybug skříňkaLadybug a Cat Noir MakerPodivuhodný zbarveníHalloween make-up s BeruškaBeruška strana a princezny DisneyPolibek BeruškaPostarej se o Berušku a Moana MiminkaBeruška: Těhotné v lázníchLadybug s vážnými zraněnímiPřipravte Ladybug na schůzkuLadybug Puzzle html5Disney Princezny: Navštivte dětského lékařeBeruška a její přátelé chodí na pártyLadybug Tajná miseLadybug šaty svatebníZdobit Beruška na ValentýnaBeruška a Cat Noir: ValentineBeruška: Fantasy make-upChtěl polibek z Miraculous LadybugLadybug šaty podzimBeruška: Ošetření pleti pro vaše ruceLadybug, Ariel a Barbie: Novoroční pártyHádej, kdo: BeruškaLadybug: Mask DanceLadybug: Marinette Cestujte po světěLadybug Halloween make-upLadybug: Pouliční nehodaStrašidelný účes pro slunéčko sedmitečnéBeruška a Elsa: Vánoční selfieBeruška a její přátelé: Připravují se na létoOblečte těhotné princeznyBeruška a její přátelé v trendu
Go to TOP