Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu


Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu
Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu

Ostatní hry princezna člověkaFrozen hry Princezny hry Sněhurka Popelka Moana Malovat princezny Princezna šaty Disney Princezny Vymyslet si Jasmín Hřeben Princezna člověka Lak na nehty

Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu
Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upuPrincezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upuPrincezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upuPrincezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu

🌟 Rating
3.3 / 5 of 3 votes

Oh, oh! Něco se stalo v Elsině pokoji a ona potřebuje, abyste jí pomohli opravit a ozdobit ji. Nejdříve musíte opravit všechny detrozos a jakmile je vše na svém místě, můžete ho ozdobit úplně podle vašich představ. Vyberete si toaletní stolek, barvu stěny, jaký koberec se vám líbí nejvíce, obrazy... A mnoho dalšího! Budete se cítit jako autentický malíř.
A nejen to, protože tato hra má mnoho překvapení. Když je pokoj Elsy vyzdoben, budete si muset vybrat její make-up a učinit z ní nejkrásnější princeznu všech Princezny Disney.
Vidíte sami sebe, že to dokážete dosáhnout? Jsme si jisti, že :) Ozdobte Elsa pokoj a vymyslete to, určitě to vypadá skvěle!.
Užijte si hru Princezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upu, je to zdarma, je to jedna z našich princezna člověka her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry princezna člověka


📝 komentáře
TěhotnáSoy LunaMiraculous ladybugDívkyFrozenVařeníServírkyLáska TestBarbieDr. hračkySofiaMilovatRapunzelkategorie her

Go to TOP