Navrhněte šaty princezny Oscars

Navrhněte šaty princezny Oscars

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Navrhněte šaty princezny Oscars
Navrhněte šaty princezny OscarsNavrhněte šaty princezny OscarsNavrhněte šaty princezny OscarsNavrhněte šaty princezny Oscars

🌟 Rating
5 / 5 of 2 votes

Tyto princezny světa Disney byly pozvány na každoroční gala hollywoodských filmových cen, Oscary. Nyní jsou všichni velmi nervózní, protože se na ně na několik minut soustředí všechny oči a chtějí vypadat velkolepě. Proto pro ně budeme muset navrhnout jedinečné šaty a tak, aby nikdo jiný neměl šaty podobné těm vašim.
Budeme muset vybrat části každého obleku a kombinovat kousky, abychom vytvořili jedinečný design. Kromě toho je budeme muset na akci připravit a rozčesat. Budete mít na starosti navrhování oscarových šatů pro princezny Disney.
Užijte si hru Navrhněte šaty princezny Oscars, je to zdarma, je to jedna z našich Princezny her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Princezny

Princezny: Výlet do USAPrincezny: Soutěž krásyPrincezny: Drby na kolejiPrincezna: Změňte obrázek na svou svatbuTiana' s Wedding: Green SpringPrincezny: Designové dekyPrincezny: Návrat do 70. letPrincezny: Tématické promoční tanecAriel a Aurora: Party šatySoutěž princezna krásyPrincezny: Styl přáníPrincezny: Crazy víkendOblečte princezny bez soupeřeníPrincezny na červeném koberciPrincezny: Barevné vzhledyPrincezny: Trička se zprávouElsa a Ariel: Den mrtvýchOblékněte si princezny pastelovými barvamiProměňte princezny v hrdinyPrincezny: Prýmky pro festivalPrincezna: Nové kostýmyFascinující princezna podzimNavrhněte krásné školní taškyViděli jste princeznu poníkaPerfektní princezna dovolenáPrincezny: Impress CrushAriel a Moana: Haute CoutureZpátky do školy: Den bez uniformyJednorožec módaPrincezny: Maxi ŠatyPrincezny: Harajuku Japan FashionPrincezny: Trendy pro návrat do školyNový taneční propagační tanecPrincezny: Letní táborPrincezny: Letní stranaPrincezny: Kavárna v areáluPrincezny: Letní vlnyPrincezna: Propagační večírekOčarovaná princeznaAriel: Kup na zimu
Go to TOP