Koňské dostihy: Fence Jump

Koňské dostihy: Fence Jump

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Koňské dostihy: Fence Jump
Koňské dostihy: Fence JumpKoňské dostihy: Fence JumpKoňské dostihy: Fence JumpKoňské dostihy: Fence Jump

🌟 Rating
3.9 / 5 of 9 votes

Vezměte si otěže svého oblíbeného koně a postavte se soupeřům na velkolepé dostihové mistrovství. Musíte si vybrat herní režim, pokud chcete jít přímo do soutěže nebo pokud chcete trénovat koně ve stáji. Musíte mít co nejrychlejší možnou rychlost a být velmi obratní při skákání, abyste nezasáhli plot.
Pokud k tomu dojde, váš postup se zpomalí a vaši soupeři mohou zaujmout první pozici. Vyberte si úroveň obtížnosti šampionátu, čím vyšší je cena oproti obtížnějším, které jste dali. Otestujte své jezdecké dovednosti s těmito koňskými dostihy a ploty.
Užijte si hru Koňské dostihy: Fence Jump, je to zdarma, je to jedna z našich koně her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry koně

Přeskočit Nahrajte platformuStickman lanoBackflipperChystáte chlapceFlip JumpOovalHappy Alien JumpPaprskový skokFlappy CatPodlaha je Lava 3DČtvercová pomlčkaSkákající dovednost MistrHopscotchZávod aut: Světový pohárBen 10: PenalizaceScalextric závodníÚžasný volejbal 3DBanánový pokerReal TenisSvětový pohár v kriketu3D mini tenisFooty ZagŠéfkuchař HeroCyber Champions ArenaVelké torpédoborec autoKlasický baseballDashy RunCrazy Rushing BallNadzvukový JackSoccer ProLoď spěcháSuper Stickman BikerHilly IOMistři košíkuPingu a jeho přáteléHoupací nebeMonsterz BasketUltimate Bike Stunt 2018Koupání a péče o poníkyDirt Motocykl Extreme
Go to TOP