Pikachu hry
PokémonBakugan hryPokemon DressNintendoBitvyAnime a Manga hryHappy tree friendsSlugterraDigimonYo-Kai Watch hry

🔥Ostatní hry pikachuPokémon MegaPokémon Mega Pikachu ParkourPikachu Parkour Pokémon World EeveePokémon World Eevee Pokemon Mega DeltaPokemon Mega Delta PokéVision pro Pokémon GoPokéVision pro Pokémon Go Pikachu Parkour KogamaPikachu Parkour Kogama Pokémon: Rybaření MagikarpPokémon: Rybaření Magikarp Stadion Pokemon (USA)Stadion Pokemon (USA) Hádej PokémonHádej Pokémon Autentický Pokemon GOAutentický Pokemon GO Pokemon Pojďme PikachuPokemon Pojďme Pikachu Pokemon Stadium 2Pokemon Stadium 2 Pikachu v Sonic 1Pikachu v Sonic 1 Puzzle: Pokémon GenerationsPuzzle: Pokémon Generations Běh Pokémon Pikachu RunBěh Pokémon Pikachu Run Barva Pokémon EeveeBarva Pokémon Eevee Jak víte PokémonůJak víte Pokémonů Pokémon: Skok a skokPokémon: Skok a skok Ninetales Aloa: Paint PokémonNinetales Aloa: Paint Pokémon Super Smash Bros 64 On LineSuper Smash Bros 64 On Line Pokemon GO PikachuPokemon GO Pikachu Pokémon MoonPokémon Moon Uložte Pokémon ze šibeniceUložte Pokémon ze šibenice Pokemon Go HomePokemon Go Home Pokémon Go plusPokémon Go plus Legendární PokemonLegendární Pokemon Pokémon Poke obrana centrumPokémon Poke obrana centrum Pikachu ukládá svým přátelůmPikachu ukládá svým přátelům

Pikachu

🔥Obhájte se elektrickou energií Pikachu

Ashův neoddělitelný přítel potřebuje vaši pomoc, aby získal všechny Pokémony a vytvořil tým, který jim pomůže vyhrát ve skvělé Pokémonské lize, která bude čelit nejlepším trenérům.

Pikachu je velmi populární maskot videohry a chceme, abyste ji lépe poznali. Je to žlutá bytost, kterou vždy doprovází Ash Ketchum, protagonista série Pokémon. Tato bytost má podobu králíkovi s ocasem ve tvaru elektrického paprsku, jeho obrovské špičaté uši jsou žluté s černými špičkami. Na jeho tváři vidíme dvě růžové červenání, jsou to dva velmi zvláštní červenky, protože tam je místo, kde Pikachu hromadí energii, aby házel zničující koule. Jeho tělo je objemné žluté s dvěma hnědými pruhy na zádech. Přestože je tělo objemné, je velmi pohyblivé a vždy hledá nové dobrodružství, jak se dostat z nudy.
Go to TOP