Hry, hry zdarma a online hry


Shoot Paint

Shoot Paint

Shoot Paint
  • Shoot PaintShoot Paint hry

Fabulous Unicorns: Coloring Album Butterflies: Coloring Album Malovat hru Brawl Stars: Zbarvení Princezny: Lázeňská pedikúra Toca Life World: Toca Boca Omalovánky Mandalová kniha Pinturillo 2 LOL panenky jako Disney Princezny Easy Kids Coloring LOL Vytvořte masku Five Nights at Freddy´s paint Bendy zbarvení Podivuhodný zbarvení Peppa Pig: Paint Box Sonic Path Adventure Barva Bendy a inkoustový stroj Mluvící Tom: Omalovánky Malovat bruslí Moon Zbarvení Mandala Zbarvení Cuphead a Mugman Freddy Paint Mahjong FNAF Nickelodeon Stars Basketbal Malování Mal on-line: Potomci Hádej Pokémon Frozen: Omalovánky Moana: Omalovánky Roblox Paint Mandl Paint Malování Black Goku VS Frieza Pocoyo lak online
Spiderman hryKlasický hryMario bros hryCuphead hryThe Sims hryMario Kart hryVytvářet postavy hryNintendo hryYoshi hryCrash bandicoot hryTetování hryCartoon Network hry

Snímky obrazovky

Shoot Paint Shoot Paint Shoot Paint🌟 Hodnotit hru
4.6 /5 z 14 hlasů
Shoot Paint

Shoot Paint

Je to bezplatná online hra Malovat


Shoot Paint je dovednostní hra, ve které budeme muset střílet barvy na bílé panely, které najdeme v každé fázi hry. Jedinou překážkou, se kterou se setkáme, je řada černých panelů, které budou stát mezi kanónem a naším cílem.
Střílejte, když je černá překážka odstraněna a nezasažte ji žádným paintballem, jinak ztratíte hru. Nebudete se moci dopustit chyb, a tak se o úroveň výš, jinak budete muset začít od začátku, když si ve hře Shoot Paint vytvoříte svůj osobní rekord.
Hrajte Shoot Paint zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Malovat , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2020-05-14T10:59:32+00:00


Ovládací prvky hrát