Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Angry Birds hry

Rozzlobení ptáci V pátek večer Funkin vs Bad Piggies Rozzlobení hrdinové Angry Birds: Punisher Angry Finches Angry Birds styl Pravý výstřel Naštvaní ptáci infikováni Naštvaní kluci Mario World Angry Blázniví ptáci Pátrání ptáků: dobrodružství flappy Angry Birds Mexicans VS Trump
Sonic hry Klasický hry Pokémon hry Mario Kart hry Crash bandicoot hry Yoshi hry Platformy hry Tetris hry Luigi hry Surfaři v metru hry Kočky hry 2 hráči hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Spusťte Superhero Hogs Rozzlobený Emoji Rozzlobená zelenina 2 Candy Ptáci Rozzlobený hady Flappy pták zlobí Angry Birds Jewels Chuck Chicken Magic Egg Angry Cat Shot Rozzlobený Flappy Birds Zahájení zuřivých koček Angry Fun Zombies Disketa Cannon Ball Pop it Fidget Flappy: Angry Multiplayer Wings Rozzlobený Ork

Angry Birds hry online

Boj mezi Angry Birds a Bad Piggies 🔥

Angry Birds, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 28 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami angry birds .

Seznamte se s Angry Birds Birds


Nejhezčí ptáci potřebují vaši pomoc, zlá prasata jim ukradla vejce, aby je sežrala. Angry Birds se pustili do pátrání po záchraně svých vajíček za každou cenu, jejich zuřivost je taková, že zaútočí na prasata a struktury, kde se skrývají, a použijí svá vlastní těla jako zbraně.
Pomocí velkého praku se různí ptáci vystřelí proti strukturám, které prasata používají k obraně, jejich cílem je zničit je a zabít všechna prasata uvnitř. To je přiblíží o krok blíže králi Prase, protože nařídil únos vajec, aby je snědl.
Každý z Angry Birds bude mít jinou schopnost, například červený, červený pták bude účinnější proti dřevu, žlutý pták bude mít speciální schopnost, která nám umožní po jeho spuštění aktivovat turbo ničící vše, co mu stojí v cestě, malý pták se rozdělí na tři stejné, když na ně kliknete, a budou odborníky na ničení ledových bloků. Existují i jiné druhy ptáků, ale důležité je, abyste je používali moudře, protože pokud přežije jediné prase, nebude schopno získat zpět svá drahocenná vejce.
Úspěch těchto ptáků přivedl jejich protagonisty k různým videoherním ságám a i letos si je budeme moci vychutnat na velkém plátně s filmem "Angry Birds: The Movie." Na naší stránce najdete několik verzí her, ve kterých budete muset nadále pomáhat ptákům proti prasatům. Angry Birds Rio, Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars, Angry Birds vs Zombies a mnoho dalších, které si můžete vychutnat ze svého PC. Není potřeba stahování, protože je máte kompletně online zde, takže už nemáte výmluvu, abyste si neužili zuřivé ptáky.

Angry Birds Games, které přicházejí na náš web a které si nemůžete nechat ujít


Angry Birds je jednou z nejpopulárnějších ság, která slavila triumf v mobilních hrách, ale nyní se dostala i k PC hrám, jak už to udělali do kin se svým filmem. Úspěch této hry přiměl mnoho dalších, aby věnovali pozornost její hratelnosti a napodobovali ji, ovšem s velmi známými postavami ze světa videoher. Můžete se tedy setkat s postavami jako Mario Bros v jejich vlastních Angry Birds. Piggy Hero je další z her, kterou na našem webu najdete a ve které se velmi dobře podařilo napodobit původní Angry Birds, avšak s postavami, které nám připomínají superhrdiny Marvelu.
A naši ptáci byli také pozváni na souboj s Boyfriendem v modu slavného Friday Night Funkina. Připravte se na to vše a mnohem více, protože tato sbírka her Angry Birds obsahuje téměř 30 různých her, ve kterých budete čelit špatným prasátkům o vítězství. Házejte ptáky, ničte platformy, kde jsou vaši soupeři, a porazte všechny úrovně v těchto zábavných online hrách v nejčistším stylu Angry Birds.