Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Nintendo hry

Osel Kong 64 Pikachu Parkour: 230 úrovní Mighty Morphin Power Rangers: The Fighting Edition Hackrom The Legend of Zelda II NES Bláznivý hrad Bugs Bunny Cheer We Go (USA) Kingdom Hearts: Chain of Memories Doktor Garfield Sonic: Classic Heroes New Super Mario Bros. (USA) Mix Super Mario Bros 3 Super Mario Bros 3 (USA)
Sonic hrySega hryNintendo hryKlasický hryMario bros hryTetris hryMario Kart hryLuigi hryYoshi hryŠachy hryPlatformy hryCrash bandicoot hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Super Mario Advance 4 - Super Mario Bros 3 Super Mario 64 Sonic Edition Super Mario Odyssey 64 V5 Sonic Advance 2 Super Mario Bros Classic Super Mario Sonic Smash Remix 1.1.1 Super Mario Land 2 Sonic Advance Sonic a Ashuro Super Mario World (USA) Sonic CD Sonic 3 a OVA Sonic Sonic 2 - Anniversary Edition Mari0 Moderní Sonic v Sonic 3 Další Super Mario 3D Super Mario All-Stars Super Mario Svět Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Sonic 1: Team Adventure Super Mario Odyssey 64 Pokémon Platinum Pokémon: Radical Red V3.01 Super Mario World Advance 2 Super mario ds Nová Super Mario Land Super Mario Bros 2 (USA) Super Mario Bros 3 Mario Maker Sonic: The Hedgehog 2 (Simon Wai Prototype) Pokémon Black Teen Sonic v Sonic 1 Mario Bros: Tvůrce Mario Adventure Xalabaias World Super Mario: Just Keef Edition Pokémon Let' s Go Pikachu GBA Super Mario 64 Žádný rychlostní limit Sonic 2 XL Mario World 2 Kaizo Sonic Rush Adventure (Evropa) Svět Super Mario (USA) Mario se vrací znovu Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Super Mario World Luigi je padouch Super Mario 64 3D svět Pokemon Mega Delta New Super Mario World 1: The Twelve Magic Orbs Super Mario Bros NES Sonic Adventure 64 Výrobce Super Mario 64 (Kaze Emanuar)

Nintendo hry online

Skvělá klasika Nintendo 🔥

Nintendo, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 328 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami konzole, kirby, super nintendo, nintendo, nintendo 64, donkey kong, super mario, vinobrani .

Nintendo Classics nyní na internetu


Nintendo je jednou z nejvýznamnějších zábavních společností na světě a její úspěch byl vidět, pokud jde o výzkum, vývoj a distribuci videoherního softwaru a hardwaru. V roce 1977 vydali svou první video konzoli, Color TV Game, as ní začala skvělá síť, kterou známe dnes.
Nintendo je jednou z velkých společností ve videoherním průmyslu a mnoho faktorů umožnilo její úspěch. Klíčem k tomu byla dobře odvedená práce a výběr her, které zaujaly širokou veřejnost. Typickou postavou platformy je bezesporu Mario Bros, maskot Nintenda po mnoho let. Po něm následovaly další velké úspěchy jako Donkey Kong nebo pohlcení Sonic, když SEGA zmizí. Navíc zažila velký boom, když získala práva na slavné anime Pokémon, ze kterých nám hry nabízejí již více než 30 let.
Hry, které touto platformou prošly od jejího založení, se počítají v tisících a na našem webu najdete velkou ukázku všech z nich. Od nejklasičtějších her pro Nintendo až po ty nejnovější, které se rodí na platformě. A pokud si nechcete nechat ujít žádnou z jeho novinek, doporučujeme vám věnovat zvýšenou pozornost této nové kategorii na našem webu věnovaném Nintendo Online hrám.

Nintendo: Od NES po Switch


Existuje více než 15 video konzolí, které společnost Nintendo vydala, od nejstarší (Color TV Game v roce 1977) po nejnovější (Nintendo Switch). Navíc se jedná o společnost, která se přizpůsobuje trhu a zaměřuje svůj trh nejen na stolní konzole, ale také s několika přenosnými verzemi, jako je slavný Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance nebo časově blíže Nintendo DS nebo Nintendo 3DS. To vše, dokud se nedostanete na hybridní konzoli, jako je Nintendo Switch, kterou lze použít jako stolní i přenosnou konzoli.
Mezi všemi jejími videokonzolemi najdeme více než 10 000 her z továrny Nintendo, což se promítá do hodin zábavy, kterou si nyní můžete připomenout na našem webu. Bezpochyby velké úspěchy jako Super Mario, Donkey Kong, Kirby a mnoho dalších klasik jsou na našem webu nejvyhledávanější a díky online retro konzolovým simulátorům najdete stovky her z dob minulých.
Nenechte si ujít tituly, které máme na našem webu, díky kterým si vzpomenete na všechny konzole Nintendo, které prošly vaším životem. Nenechte si ujít bezplatné hry Nintendo, které pro vás máme na našem webu.

Nejlepší online hry pro Nintendo zdarma


Když mluvíme o hrách Nintendo, existují postavy, které nám přijdou přímo do hlavy: Mario Bros, Kirby, Donkey Kong, Link z The Legend of Zelda... Je jich mnoho, které mohou napadnout naše myšlenky, ale pravdou je, že rozmanitost je tak velký, že budete halucinovat se vším, co vám můžeme nabídnout.
Od nejklasičtějších her Super Mario až po nejnovější generace Pokémonů na vás čekají na našem webu, abyste se mohli bavit jejich nejvěrnějšími dobrodružstvími. Nabídneme vám nejen originální hry pro Nintendo, ale také mnoho dalších hackromů vytvořených fanoušky, ve kterých byl upraven zdrojový kód oficiálních her a implementována vylepšení pro vytváření dobrodružství, která jsou na internetu zcela nová.
Nenechte si to říct a začněte si užívat téměř 350 her pro Nintendo online, které máte k dispozici na našem webu. Prožijte znovu svá oblíbená dobrodružství Nintendo zcela zdarma na našem webu a bez omezení.