Tmnt ninja turtles hry

Želvy Ninjas TMNT: Monster VS MutantesTMNT Ninja BMX
Puzzle šílenství ninja mutantGunjin z Želvy NinjaNinja želvy na závodních motorkáchUložit Želvy Ninja TMNT new yorkTMNT dvojité škodyNinja želvy v motocyklových závodechŽelvy Ninja ve stokáchŽelvy Ninja: Flash kolaNinja Turtles: Rafael motocyklNinja želvy vs Power Rangers

Ostatní hry tmnt ninja turtles

Peppa Pig obnoví sáňkuNinja želvy v motocyklových závodechNinja želvy na závodních motorkáchTMNT Ninja BMXGunjin z Želvy NinjaUložit Želvy Ninja TMNT new yorkŽelvy Ninja ve stokáchŽelvy Ninjas TMNT: Monster VS MutantesPuzzle šílenství ninja mutantŽelvy Ninja: Flash kolaNinja Turtles: Rafael motocyklTMNT dvojité škody


Tmnt ninja turtles hry

Nechte se řídit Master Sliver

V temných stokách New Yorku začal mutagen Ninja Turtles. Tím, biologické události a některých jednoduchých laboratorních želvy zmutoval a stal se slavným Želvy Ninja TMNT.

Tyto želvy rostl a stal se teenageři. Byli vyškoleni s bojovými uměními mutant krysa Mistr Splinter, který přišel o její rodina a její nová rodina teď doručena. Trénoval se všemi svými želv intenzity být skutečným hrdinou a chránit město od anti mutovaných darebáci.

TMNT rodina se skládá ze čtyř Želvy Ninja, mutantní krysy a lidskou dívkou jmenovalo duben O'Neil dcera vědce.

Leonardo je jedním z Ninja Turtles, lze rozpoznat podle barvy jejich šátkem nebo modrými šátky, používá dva meče katanas, to je povinností všech, a proto je věřil být největší. On je vůdce a chce být kapitán Ryan, hrdina televizního seriálu, který vždy vidí. On je v lásce s Miwa, dcerou Mistra.

Donatello je vybaven vlastní bo držet to. Je to nejinteligentnější, vytváří zbraně a artefakty, s dobrou radou vždy radil svým bratrům a snaží se vyjít s každým. Jejich hejna jsou fialové a je zcela v lásce s dubnem, i když si to neuvědomuje.

Rafael je nejbláznivější ze všech, vždy se zdá být naštvaný, ale proto, že chce být lídrem. Jejich šátky jsou červené a je vybaven SAI lopatkami, malé trojzubci velmi ostré.

Michalangelo je nejpřátelštější, rád hraje triky na své bratry, má rád videohry a jíst pizzu. Jejich šátky jsou oranžové a je vybaven kusarigama nunchakus, jakési chacos, ale zlý.

Mistr Splinter Mistr Splinter, nebo je mistr Ninja Turtles, on také trpěl mutagen a přeměněn na obří krysa o velikosti člověka. Naučte ninjutsu umění, které jim umožní chránit před hrozbami nebo ničitel Shredder tyrana.

SpongebobNickelodeonCartoon networkDětiMutantiLooney tunesChlapciNinjovéželvySpongebob hry

Jdeme na Fondo Biquini, který doprovází SpongeBob

SpongeBob: Arkádová akceSpongeBob a Patrick HeroesSpongebob se spoustou vousůPatrickův senChrání korýš cascarudoSpongeBob html5Barva SpongeBob na HalloweenDuch Loď bláznůSpongeBob na záchranuBob boxSpongeBob vs PlantonSpongeBob závodní vodní skútry

Nickelodeon hry

Karikatury Nickelodeonu

Třpyt a lesk v sauněNickelodeon: Slime ZachytíVítejte v blázinciThe Loud House: Zábavní parkGregův deník: Sněhové kouleFouká do obličejeNella skočí s jednorožcemKdo je? NickelodeonNickelodeon PartyNickelodeon: Nejtěžší hraNick CupShimmer a Shine: Létající kobercové závody

Simmilar hry

Cartoon network hryDěti hryMutanti hryLooney tunes hryChlapci hryNinjové hryželvy hry