Želvy Ninjas TMNT: Monster VS MutantesTMNT Ninja BMXŽelvy Ninja ve stokáchPuzzle šílenství ninja mutantNinja želvy vs Power RangersTMNT dvojité škodyNinja želvy v motocyklových závodechUložit Želvy Ninja TMNT new yorkNinja želvy na závodních motorkáchŽelvy Ninja: Flash kolaGunjin z Želvy NinjaNinja Turtles: Rafael motocykl


Ostatní hry tmnt ninja turtles

Ninja běží 3DNinja Pumpkin: Zimní vydáníNinja běhSpustit nebo zemřítNinja běží od PsaNinja BladeDark ninjaThe Ninja RevengeKárate HTML5Zombie proti ninjůmNekonečné StickmanFantastická střílečkaNickelodeon: Nejtěžší hraPerfektní povlečení ninjaNinja v akciNinja Pizza 3Power Ranger vs Ninja želvyBavte se s Ninja

Tmnt ninja turtles hry

Nechte se řídit Master Sliver

V temných stokách New Yorku začal mutagen Ninja Turtles. Tím, biologické události a některých jednoduchých laboratorních želvy zmutoval a stal se slavným Želvy Ninja TMNT.

Tyto želvy rostl a stal se teenageři. Byli vyškoleni s bojovými uměními mutant krysa Mistr Splinter, který přišel o její rodina a její nová rodina teď doručena. Trénoval se všemi svými želv intenzity být skutečným hrdinou a chránit město od anti mutovaných darebáci.

TMNT rodina se skládá ze čtyř Želvy Ninja, mutantní krysy a lidskou dívkou jmenovalo duben O'Neil dcera vědce.

Leonardo je jedním z Ninja Turtles, lze rozpoznat podle barvy jejich šátkem nebo modrými šátky, používá dva meče katanas, to je povinností všech, a proto je věřil být největší. On je vůdce a chce být kapitán Ryan, hrdina televizního seriálu, který vždy vidí. On je v lásce s Miwa, dcerou Mistra.

Donatello je vybaven vlastní bo držet to. Je to nejinteligentnější, vytváří zbraně a artefakty, s dobrou radou vždy radil svým bratrům a snaží se vyjít s každým. Jejich hejna jsou fialové a je zcela v lásce s dubnem, i když si to neuvědomuje.

Rafael je nejbláznivější ze všech, vždy se zdá být naštvaný, ale proto, že chce být lídrem. Jejich šátky jsou červené a je vybaven SAI lopatkami, malé trojzubci velmi ostré.

Michalangelo je nejpřátelštější, rád hraje triky na své bratry, má rád videohry a jíst pizzu. Jejich šátky jsou oranžové a je vybaven kusarigama nunchakus, jakési chacos, ale zlý.

Mistr Splinter Mistr Splinter, nebo je mistr Ninja Turtles, on také trpěl mutagen a přeměněn na obří krysa o velikosti člověka. Naučte ninjutsu umění, které jim umožní chránit před hrozbami nebo ničitel Shredder tyrana.

Ponořte se do kanalizace želv Nickelodeon Ninja, abyste bojovali proti drtiči


Cars hryFotbal hryBoj hryGta: san andreas hryCall of duty hryOdstřelovač hryNinjago lego hryFifa hryTanky hryHulk hryBen 10 hryNákladní auta hrykategorie her
Go to TOP