.io hry zdarma

Hrajte bez stahování více než 175 .io hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných .io hry online


.io hry zdarma

.io hry online

Slavný a návykový multiplayer .IO 🔥


.io, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 175 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami io, splixio, slitherio, wormaxio .
Soutěžte online s ostatními hráči o první místo ve hrách pro přežití .IO, jako jsou Slither.io, Agar.io a mnoho dalších.

Připojte se k šílenství online her pro více hráčů IO


IO horečka dorazila se slavnou hrou Agar.io a následovalo mnoho dalších úspěchů jako Slither.io, Splix.io, Zlap.io a mnoho dalších. Jsou to velmi zábavné hry, které si můžete užít z počítače, smartphonu a tabletu. Způsob hraní je většinou u všech velmi podobný, na velké obrazovce musí zvládnout skin s měnícím se tvarem.

Na různých serverech se setkávají všichni hráči a vy musíte růst sbíráním bodů, abyste mohli snadněji porazit nepřítele. Ve hrách jako Slither.io, Supersnake.io, Wormax.io a některých dalších jsou to obvykle podlouhlé postavy, jako hadi nebo červi, které se živí body, které jsou po celé obrazovce. Abyste porazili svého nepřítele, musíte se mu dostat do cesty a přimět jeho hlavu, aby se srazila s vaším tělem. Jeho smrt zanechá nasbírání mnoha bodů, díky nimž porostete rychleji a budete blíže Top 1.

Online režim pro více hráčů je bezpochyby tím, co udělalo IO hry nejúspěšnějšími, a to je to, že se utkáte s hráči z celého světa, abyste dosáhli Top 1 na serveru. Přežijte a získejte větší a větší v těchto hrách IO, abyste vyhráli, i když ne všechny jsou stejné, jsou dostatečně podobné, aby vám usnadnily přizpůsobení se různým tématům. Už nečekejte a začněte dobrodružství v IO hrách na našem webu.

Jak hrát IO hry online


IO hry vynikají svým online režimem pro více hráčů, ale také jednoduchou hratelností, která zve ke hře každého. Pak už je vše otázkou zručnosti a sestavení dobrého plánu, ale ovládnutí hry bude celkem jednoduché. Obecně se IO hry vyznačují tím, že mají hlavního hrdinu (míč v Agar.io, červ v Slither.io atd.) a s ním musíme přežít na herním poli, které je obvykle plné předmětů, které může sbírat.

Musíte sbírat předměty, aby vaše postava rostla, ať už do velikosti, nebo úrovní, což vám usnadní přežití ve hře, protože ty velké mají tendenci jíst ty malé. Tím vším dosáhneme sbírání bodů a čím více jich budete mít, tím výše se objevíte v žebříčku serveru. Konečným cílem je dostat se do Top 1 na serveru, protože to znamená, že jste nejlepší ze všech hráčů. Můžete to získat?

Otestujte se pomocí zábavných IO her, a to jak těch nejklasičtějších, tak verzí, které mají mimo jiné přidané postavy ze známých her, jako je Impostor.io nebo Fortnite IO, všechny dostupné na našem webu.

Nejznámější IO hry na internetu


Šílenství IO her se objevilo s Agar.io, hrou, která způsobila senzaci mezi tvůrci obsahu na platformách YouTube a Streaming, protože byla velmi návyková a každý chtěl dosáhnout Top 1 ve hře. Následovaly další úspěchy, jako je Slither.io, s velmi podobnou hratelností, ale s novinkou, že velikost neurčovala možnost vyhrát, protože malí mohou napáchat velké škody na velkých.

Postupně přibývaly nové tituly jako Wormate.io, Curve Fever IO nebo Gota.io, mezi mnoha dalšími s velmi podobnou tématikou. Se vzestupem Battle Royale vytvořili také verze Fortnite.io a další hry byly replikovány také v IO hrách, jako je Minecraft nebo Among Us.

A nejlepší na tom je, že všechny tyto tituly máte na našem webu k dispozici zcela zdarma a bez nutnosti stahování. Objevte více než 170 IO her, které máme na našem webu, a postavte se výzvě, kterou nám v každé z nich představují.Přehrajte si všechny sbírky .io hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie