Hry s goku zdarma

Hry s garryho mod zdarma

Zobrazuje se 10 bezplatných her od: Garryho mod
Hry s goku zdarma

Šílenství Garryho modu 🔥


Online hry s garryho mod


Garryho mod, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 10 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Kromě mnoha dalších si budete moci užít Gmod games of Trouble in Terrorist Town nebo klasický Prop Hunt. Užijte si své oblíbené herní režimy na našem webu.

-

Co je Garry's Mod nebo Gmod?


Garry's Mod, také známý jednoduše jako Gmod, je zábavná sandboxová hra , která vám umožní experimentovat s fyzikou a manipulovat s předměty. V jejích počátcích byly použity prvky z her jako The Orange Box a Left 4 Dead, později se z ní stala samostatná hra s vlastním obsahem. První verze Garry's Mod se zrodila v roce 2006 a do roku 2015 stále přicházely nové verze. Hra je pravidelně aktualizována a prodává se na stránce Steam. Nejznámějšími herními režimy v rámci Gmod jsou Trouble in Terrorist Town nebo Prop Hunt, které najdete v bezplatné verzi na našem webu. To nejlepší z Garry's Mod dorazilo na naši stránku, kde si fanoušci této videohry mohou užít naplno.
Základní hra Garry's Mod nemá cíle ani příběh, který bychom měli sledovat, jednoduše nás uvrhne do zcela svobodného světa, kde můžeme manipulovat se všemi předměty bez omezení. Ale jeho slavné herní režimy si udělaly jméno ve světě videoher a byly replikovány v mnoha online minihrách. To jsou ty, které najdete na našich webových stránkách, jak prožít svá vlastní Dobrodružství Prop Hunt nebo Trouble v Terrorist Town of Gmod .

Nejlepší Gmod Online minihry


Proto se v Garry's Mod ocitáme v sandboxové hře (otevřený svět), ve které může hráč generovat postavy a komunikovat s nimi díky nástrojové zbrani. Ale je to online režim pro více hráčů , který proslavil Garry's Mod, a několik herních režimů, které posunuly zážitek Gmod na jinou úroveň. Hlavní online minihry Gmod jsou:

  • Garry's Mod Trouble in Terrorist Town - První hra s podvodníky nebo zrádci nebyla Mezi námi, Trouble in Terrorist Town to již implementovalo ve svém herním režimu, ve kterém budou skupině teroristů náhodně přiděleni zrádci nebo nevinní, kteří budou muset zrádce přežít a skončit pryč, než bude příliš pozdě.

  • Garry's Mod Prop Hunt – Klasická schovávačka byla posunuta o krok dále s tímto herním režimem známým jako Prop Hunt nebo Prop vs Hunters. Jsou dva týmy, na jedné straně ti, kteří se schovávají (rekvizita) a na druhé ti, kteří loví (lovci). Rekvizity musí splynout s prostředím tím, že se stanou jakýmkoli předmětem a podaří se jim, aby je nenašli, zatímco lovci musí být pozorní a střílet pouze na nepřátele, jinak přijdou o život.

  • Garry's Mod DarkRP : Tento herní režim je jednoduše pro hraní rolí, jako by to byl skutečný život v každodenních situacích. Pravidla každé místnosti pro hraní rolí budou záviset na majiteli serveru, ale jeho úspěch byl takový, že se nakonec stal jedním z nejzábavnějších herních režimů v GMOD.

Zahrajte si Garry's Mod zdarma na Fanhry.cz


Nyní, když víte trochu více o hře Garry's Mod, jsme přesvědčeni, že chcete z první ruky vědět, o čem toto Dobrodružství je, a pokud nechcete utrácet peníze za původní hru, ideální je, že začněte tím, že vyzkoušíte její herní režimy s těmito online minihrami, které jsou založeny na jejich klasice. Bezesporu nejzábavnější je Prop Hunt a my máme online verzi, ve které se v tomto herním režimu utkáte s lidmi z celého světa.
Na našem webu pravidelně aktualizujeme naše hry, takže pokud si nechcete nechat ujít žádné novinky, sledujte náš web, kde nebudou chybět nejnovější zprávy o Gmodu a stovkách trendových her.


Prozkoumejte další související garryho mod hryGmodOn-lineMultiplayerVýstřelyPistoleStřelec