Hry s aladin zdarma

Hry s aladin zdarma

Zobrazuje se 32 bezplatných her od: Aladin
Hry s aladin zdarma

Objevte město Agrabah s Aladdinem 🔥


Online hry s aladin


Aladin, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 32 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Proleťte kolem Agrabah s Aladinovým létajícím kobercem, zbavte se Jafara a zachraňte sultána a jeho dceru Jasmínu, aby se v tomto městě vše vrátilo do normálu.

- Na Dálném východě, kde vládne sultán svůj lid z pouště písku a ačkoli to je dobrý člověk, deleguje své povinnosti Jaffa poradce, který prahne pouze moc a lidé mohli starat méně. To je místo, kde jsme se setkali s Mladý zloděj Aladdin s velkým srdcem, protože pouze ukrást to, co potřebují k přežití, nebo pomáhat ostatním.
Jednoho dne ten chlap je po zloděje, který vás zavede do jeskyně plné pokladů. Ten chlap se snaží chytit nějaké takové bohatství, s takovou smůlu, že je objevena a má spustit, může být jen lampa. Co neví, je, že tato lampa není jen krásný objekt, jako génius, když vtírá do ní ochoten poskytnout tři přání objeví.
Ten chlap chce zkusit použít tyto nalákat na krásné Yasmin, dceru sultána, s nímž křižuje cesty v noci, ve kterém on učil život mimo palácových zdí. Toto setkání se sultánem bude vaše poradce Jaffa ztratit doklady, a pokusí se zabít mladí, aby zmařil jejich plány na oženit Yasmin a stát se příštím sultánem.