Hry, hry zdarma a online hry


Zombie Rising: Dead Frontier

Zombie Rising: Dead Frontier

Zombie Rising: Dead FrontierSouvisející a doporučené hry

Plants vs Zombies Original Rostliny vs Zombies pro malování on-line Zombie válka Psaní Zombie: Prax s klávesnicí Zombie hrdinové: Výbuchy Zombie tanečnice Zombie mezi námi Zombie Minecraft Minecraft Survival Extreme Přežití 456, ale je to Impostor Přežít v lese Fortnite Zombies Online Zelený muž rozbije Mezi námi zombie: Příběhový režim Zombie Tsunami online Imposter VS Zombies Plants vs Zombies: TD Zničení kamionu derby: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Minecraft Adventure Running Halloween Island: Super Mario World Super Plants vs Zombies 2 Střelba z luku na Minecraft Creeper Mario & Sonic Zombie Killer
Halloween hryDoom hryVýstřely hryMinecraft hryFnf hryHrůza a strach hryYandere simulator hrySpiderman hryFortnite hryAkce hry
Zombie Rising: Dead Frontier
Zombie Rising: Dead Frontier
Zombie Rising: Dead Frontier
Zombie Rising: Dead Frontier

🌟 Hodnotit hru
3.6 /5 z 14 hlasů
Hry s zombie zdarma

Zombie Rising: Dead Frontier

Je to bezplatná online hra Živí mrtví


Zombie Rising: Dead Frontier je hra na přežití, ve které budeme muset bránit naše hranice a zabít všechny zombie, které se blíží k městu. Virus chodících mrtvých již ovlivnil všechny sousední populace a nyní se blíží k vašemu městu, aby pokračovalo v rozšiřování hrozby.

Budeme muset použít naše vojáky, aby zpomalili postup zombie a zabránili jim překročit hranici. Použijte zdroje rozumně k umístění vojáků na bojiště. Upgradujte své speciální předměty a své válečníky a zabijte nejmocnější zombie ve hře Zombie Rising: Dead Frontier.

Hrajte Zombie Rising: Dead Frontier zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Živí mrtví, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-06-27T14:08:41+00:00


Ovládací prvky hrát