Hry, hry zdarma a online hry


Penguin Cafe

Penguin Cafe

Penguin CafePenguin Cafe hry

Vaření chobotnice cukru Vytvořte si vlastní super hamburgery Vytvářejte a pracujte ve své vlastní Cafe Panic Online Uvařte barevné košíčky s jednorožcem a mořskou pannou Panda' s Pizza Parlor Delicious Emily's: Nový začátek Vaření Mania Express Max smíšená kuchyně SpongeBob v Krusty Krab kuchyně Ahoj Kitty Lunchbox Zázračné vaření berušky Připravte si chutné koblihy s princeznou Elsou Unicorn Cake Pops Jahodový koláč vaření zákusků SpongeBob vaří pizzu Grilovaná pizza Příprava zmrzlinou a kužely Princezna připravuje zábavné a chutné košíčky Dům panenky ledové princezny Masha a medvěd: Cook pro zvířata Pekařský obchod s jahodovým koláčem Legrační pečivo kuchař Moana v kuchyni Doc McStuffins: Připravte košíčky Ovocný koláč Oslavte narozeniny Baby Lily Snídaně pro mámu Pancake Challenge Připravte hruškovou zmrzlinu My Delicious Pizza Bavte se se zmrzlinou panda Vytvořte bavlnu Candy
Kuchyně hryDívky hryVánoce hry

Snímky obrazovky

Penguin Cafe Penguin Cafe Penguin Cafe🌟 Hodnotit hru
3.7 /5 z 26 hlasů
Penguin Cafe

Penguin Cafe

Je to bezplatná online hra Kuchyně


V Penguin Cafe budeme muset sloužit všem zákazníkům pomocí této zábavné servírky. Naše poslání bude sahat od posezení u stolu až po zákazníky, zapisování poznámek a konečně podávání jídla u stolu. Nakonec shromáždíme peníze a vyčistíme stůl při čekání na dalšího hosta.
Začneme několika tabulkami a budeme muset být velmi rychlí, abychom obsloužili všechny zákazníky a každý den dosáhli cíle. Podávejte své večeře rychle a udělejte jim radost s jídlem a obsluhou kavárny Penguin.
Hrajte Penguin Cafe zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Kuchyně , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Ovládací prvky hrát

Šaty hryMiraculous ladybug hryTěhotná hryDisney hryMonster high hryCartoon Network hryCuphead hryDívky hryMóda hryLOL Surprise hryPotomci hryManikúry hry