Hry, hry zdarma a online hry

Nečinná restaurace

Hrát Nečinná restaurace

Nečinná restaurace🍳🔪 Nečinná restaurace hry, od Kuchyně 🥘🍽️

Vaření s Emma: Čokoládové sušenky Barman Celebrity Mix Košíčky čas Toastellia Nejhorší hospoda Vytváření různých koktejl Avokádový sendvič Příprava zmrzlinou a kužely Paw Patrol: Garden Rescue Freddy Fazbears Pizzeria Simulator SpongeBob v Krusty Krab kuchyně Připravte chutné sendviče Masha a medvěd: Smíšené hry Kuchyně: Kebabs Pečení čas párek v rohlíku Farma 10x10 Baby Hazel: Díkůvzdání kuchyně Vaření Mania Express Pancake Challenge Domácí pizza Módní garfield Mama Hazel: Ginger Cookies Připravte párek v rohlíku Jahodový koláč vaření zákusků Zázračné vaření berušky Restaurace: Doner Kebab Bavte se se zmrzlinou panda Legrační zmrzlina Shop Express Mama Hazel: Připravte Cupcakes Mama Hazel: Připravte banánový Split Restaurant.io Cake Contest s princeznami
Kuchyně hryDívky hryVánoce hryPizzy hry

Snímky obrazovky

Nečinná restaurace🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 4 hlasů
Nečinná restaurace

Nečinná restaurace 🍳🔪🥘

Je to bezplatná online hra Kuchyně 🍽️🧂


Začněte svůj skvělý řetězec restaurací a nahromaděte skutečné bohatství v bance, abyste se stali podnikatelem roku v Idle Restaurant. Kuchař bude vařit a číšník musí přivést peníze ke stolu, který sbíráte pomocí chlapce z výtahu. Tenhle sníží peníze na dno a další postava bude mít na starosti jejich vyzvednutí a přidání do vaší značky.
S penězi, které získáte, budete muset vylepšit restauraci, své zaměstnance a umístit šéfy, aby tyto akce vykonávali automaticky. Otevřete nové restaurace a pokračujte v hromadění peněz a získejte zábavnou hru Idle Restaurant.
Hrajte Nečinná restaurace zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Kuchyně , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-11T12:27:54+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Šaty hryTěhotná hryVytvářet postavy hryNickelodeon hryLOL Surprise hryThe Sims hryDívky hryCartoon Network hryCuphead hryPotomci hryManikúry hry