Hry, hry zdarma a online hry

Kuchyně: Kebabs

Hrát Kuchyně: Kebabs

Kuchyně: Kebabs🍳🔪 Kuchyně: Kebabs hry, od Kuchyně 🥘🍽️

Pečení čas párek v rohlíku Vaření Mania Express Jahodový koláč vaření zákusků Vařte úžasné a chutné sendviče Lahodná zmrzlina Churros Victor a Valentino: Taco Time Pekařský obchod s jahodovým koláčem Max smíšená kuchyně Paw Patrol: Garden Rescue Freddy Fazbears Pizzeria Simulator SpongeBob v Krusty Krab kuchyně Připravte chutné sendviče Masha a medvěd: Smíšené hry Farma 10x10 Vaření s Emma: Čokoládové sušenky Baby Hazel: Díkůvzdání kuchyně Pancake Challenge Restaurace: Doner Kebab Domácí pizza Módní garfield Mama Hazel: Ginger Cookies Připravte párek v rohlíku Zázračné vaření berušky Barman Celebrity Mix Bavte se se zmrzlinou panda Legrační zmrzlina Shop Express Mama Hazel: Připravte Cupcakes Mama Hazel: Připravte banánový Split Restaurant.io Cake Contest s princeznami Baby Halen: Móda pro vaření Maminka Hazel vaří sendviče
Kuchyně hryDívky hryVánoce hryPizzy hry

Snímky obrazovky

Kuchyně: Kebabs🌟 Hodnotit hru
4.8 /5 z 20 hlasů
Kuchyně: Kebabs

Kuchyně: Kebabs 🍳🔪🥘

Je to bezplatná online hra Kuchyně 🍽️🧂


Dnes se vracíme do našich kuchyní a tentokrát připravíme další klasiku současného rychlého občerstvení ve všech zemích, kebab. Budeme muset vařit vlastní maso a nejprve si připravíme všechny prvky, které naplní fajitu.
Začněme nasekáním celé zeleniny, jako je salát, rajče, cibule atd. Až bude hotové, přistoupíme ke zpracování masa. Nejprve si musíme kromě dresingu masa připravit omáčky, jogurtové i kořeněné. Nakonec vložíme všechny ingredience do dortu a uděláme to s vařením našich kebabů.
Hrajte Kuchyně: Kebabs zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Kuchyně , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2024-06-21T09:50:20+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Šaty hryTěhotná hryVytvářet postavy hryNickelodeon hryLOL Surprise hryDívky hryThe Sims hryCartoon Network hryCuphead hryPotomci hryManikúry hry