Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Wwe hry

WWF No Mercy (Europe) (Rev A) WWF WrestleMania 2000 (Japonsko) WWF Attitude (USA) WWF Royal Rumble WWF WrestleFest (USA Tecmo) Svalová bombardér Duo Ultimate Team Battle Rivalské školy Zápasit bratři Simpsonovi: Zápas Zápas: Robot Ring WWE: Kdo je to? Japonská verze Marvel Super Heroes
Šaty hryThe Sims hryAkce hryMiraculous ladybug hryVytvářet postavy hryTetris hryLOL Surprise hryBox hryDívky hryBoj hryMortal Kombat hry2 hráči hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Zápas akce Malování John Cena Puzzle: WWE Universal Championship Hra Box UFC Fighting Match Jigsaw Boj o zábavu Zápas online Epic bojuje s Donald Trump WWE zápasníci: Fandejuegos puzzle

Wwe hry online

Hvězdy WWE vás čekají 🔥

Wwe, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 21 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami wwf, wwe, zapas .

Co je WWE?


V případě, že se najde nějaký bezradný člověk, který neví, co je WWE, nastal čas rozptýlit pochybnosti a začít si užívat svá bezplatná online dobrodružství na našem webu. WWE (World Wrestling Entertainment) je americká zábavní společnost, jejímž hlavním zaměřením je profesionální wrestling. Fungují více než 50 let a dokázali čelit svým konkurentům, které nakonec pohltili.
Ve skutečnosti to není bojový sport jako takový, spíše je to show, protože je orientována na podívanou a zábavu. Souboje jsou napsány scénářem, mají choreografii, ve které jsou zahrnuty nebezpečné pohyby prováděné profesionálními zápasníky. Sami popsali svůj WWWE jako produkt sportovní zábavy, ačkoli jeho kořeny jsou v soutěžním sportu.
Existuje mnoho uznávaných tváří, které vzešly z této továrny, ale Hulk Hogan je bezpochyby jednou z nejreprezentativnějších postav, které dokázaly v 80. letech zajistit velký boom wrestlingu po celém světě. Ale není jediný, Randy Orton, Triple H, John Cena nebo The Rock (slavný hollywoodský herec) jsou další z nejuznávanějších jmen v rámci WWE. Nyní je můžete všechny spravovat v těchto zábavných online hrách WWE.

Jak hrát hry WWE


WWE netrvalo dlouho a udělalo skok k videohrám a její bojové téma se dokonale přizpůsobilo mechanikám existujících her. Bezpochyby nejskutečnější souboje, které ve WWE uvidíte, budou ty, které provedete v těchto zábavných hrách, ve kterých si můžete vybrat své oblíbené zápasníky všech dob a vydat se s nimi na toto dobrodružství.
Mechanika je jednoduchá a pro zahájení online dobrodružství si jednoduše budete muset vybrat bojovníka. Utkáte se se zbytkem protivníků a k vítězství budete muset použít jejich bojové schopnosti a nejvýraznější pohyby. Nejnovější hry WWE 2K navíc obsahují herní režimy, ve kterých můžeme bojovat proti postavám, které nemají se světem WWE nic společného.
Na našem webu jsou ty nejzábavnější WWE hry, od těch nejklasičtějších, které uspěly na klasických konzolích, až po úplně nové, které si užijete jen na internetu. Podívejte se na náš katalog her WWE a užijte si více než 20 titulů, díky kterým si znovu prožijete ty nejlepší zápasy WWE online.

Nejlepší bitvy WWE zažijete na našem webu


V této sekci najdete všechny hry související s wrestlingem a jeho WWE protagonisty. Užijete si soutěže a bitvy se svými oblíbenými postavami. Budete znovu vytvářet jejich nejcharakterističtější bojové pohyby, díky nimž budou vaši oponenti padat špendlíky nebo se vzdát atd. Máme velké množství online her inspirovaných World Wrestling Entertainment, ve kterých můžete vidět postavy mimo wrestling, bojovat bitvy tohoto stylu, hrát s nejúspěšnějšími postavami WWE v jiných klasických hrách přizpůsobených jejich osobě a mnoho dalších věcí. Nastupte s námi do zápasnického ringu a ať vyhraje ten nejlepší ze závodníků.