Pan Bean: Postavte mostPan Bean: Hex CodePan Bean: Impar FoodMr. Bean šatyPan. Fazolové: BludištěMR Bean uloží na oceánMr. Bean zdobitMr. Bean na Vánoce

Mr Bean hry

Smích se ujistil panu Beanovi

Tato vtipná postava vás ve hrách pana Beana hodně rozesměje. Rowan Atkinson byl herec, který poprvé udělil život tomuto charakteru masa a krve, jehož filmy byly charakterizovány nehovořením. Po jeho úspěchu pro všechny diváky se postava pana Beana narodila ve formě karikatur, které dnes stále triumfují a uvězňují miliony dětí po celém světě. Ve hrách pana Beana to bude ten, který vidíme více, kreslená postavička, která bude protagonistou těchto fantastických her, do jejichž dobrodružství se rychle zapojíme.

Bavte se s panem Bean hry flirtování, bludiště, rozdíly, oblékání a mnoho dalších. Kromě toho existuje široký výběr mobilních her, ve kterých budeme muset být géniové v matematice a logice, abychom je mohli dokončit. Svět plný zábavy na vás čeká s vtipnou postavou, která se stává absolutním protagonistou této kategorie webu her pana Beana.

Følg eventyrerne af humoristiske Rowan Atkinson i forskellige episoder af humor

Go to TOP