Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!


hra: Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!
Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!

Ostatní hry Ladybug AdventuresMiraculous ladybug hry Dívky Kočka noir Elena of avalor Disney Superhrdinové hry Sailor moon Sofia

GAMEPLAYS


Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!
Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!

🌟 Rating
4.4 / 5 of 743 votes

LadyBug bude maminka a ona tě potřebuje! Můžete být její pečovatelkou a vyměnit oblečení, vzít teplotu... Nebo mnoho dalších věcí, které můžete jako sestra udělat, aby těhotenství LadyBug skvělé. Je to vaše hrdinka a vždy se o nás stará, takže se o ni budete také starat?
Také nezapomeňte sledovat dítě, vidět po celou dobu, že je dobře. A že LadyBug, stejně jako všechny těhotné ženy, musí dobře jíst. Víte, jak to uděláme? No, krmení ho zdravou stravou a ovocem, takže všechno jde s perlami a těhotenství je dokonalé. A tak se dítě z LadyBug narodí zdravé a díky vaší velké pomoci budeme mít šťastný malý superhrdinu. Spoléháme na vás!.
Užijte si hru Těhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!, je to zdarma, je to jedna z našich Miraculous ladybug her, kterou jsme si vybrali.


Ostatní hry Miraculous ladybugTěhotnáDívkyFrozenMonster highVařeníJasmínDisney PrinceznyMoanaSoy LunaKráska a zvířeLáska TestNošeníkategorie her

Go to TOP