Millenials WiFi Hunger

Millenials WiFi Hunger

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Millenials WiFi Hunger
Millenials WiFi HungerMillenials WiFi HungerMillenials WiFi HungerMillenials WiFi Hunger

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Millenials WiFi Hunger je zábavná hra, která paroduje realitu nejmladších závislých na technologii a především na mobilních telefonech. V této hře budeme mít kontrolu nad naší postavou, pouze když jsme obklopeni sítí WiFi, jinak se zblázní a nebudeme jej moci ovládat.
Musíte dokončit trasu, která přivede váš tisíciletí k poslední anténě WiFi, a neztratit ji po cestě. Musíte skočit a pokusit se neztratit kontrolu, abyste se dostali k další anténě a pokračovali ve svém dobrodružství. Narkomani se budou cítit ztotožňováni s hrdinou hry Millenials WiFi Hunger.
Užijte si hru Millenials WiFi Hunger, je to zdarma, je to jedna z našich dobrodružství her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry dobrodružství

Adam a Eva 6Velké dobrodružství JimaPixel dobrodružstvíŠílený vědecVýlet balónem do báječného cirkusuNadzvukový JackSnail Bob 8: Ostrovní příběhAdam a Eva AstronautGumárnaTmavý důlExpresní vůzSkákání na bodcíchNeznámý svět: Vytvořte světRuby's Adventures: 2DSvětlušky časCrazy Potato AdventureVýbušné boxyPan Bullet online zábavaBaby Hazel: Užijte si deštivé dnyZničte hmyzVytvořte nové dětiBaby Hazel: Oslavte Den otcůBaby Hazel: Bavte se jako veterinářBaby Hazel: Naučte se plavatVypadni z mého prostoruBaby Hazel: Nemocný žaludekBaby Hazel: Den rybolovu" Barevné mosty."Ztracené v troskáchBaby Hazel: Bavte se ve vašem domě na stroměZamkněte DungeonCastle lightSkok přes srdceFinal GreedStudený králVysavač v akciSmash GlassOdtah vlakuNajděte pokladBaby Hazel: V pohádce
Go to TOP