Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Geometrie Dash hry

Geometrie Dash SubZero FNF VS Geometry Dash Friday Night Funkin Geometrie skok předělán Geometrická pomlčka se zvířaty FNF: Dashing Night Geometry Dash: Monster Rash Geometry Dash, ale s hrou Squid Jablko Geometry Dash Lite Geometrie Dash 1 on-line Geometrie Dash Lite 2 Geometry Dash Bit by Bit
Fortnite hry Roblox hry Šaty hry Mario Kart hry The Sims hry Dívky hry Vytvářet postavy hry Surfaři v metru hry LOL Surprise hry Kogama hry Cartoon Network hry 2 hráči hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Geometry Dash Neon Geometry Dash Bloodbath Blaze and Monster Machines: Build Race Ramps Geometry Dash: Konečně Geometrie Dash Horror Oheň a voda: Geometrie pomlčka Nemožné Lite Dash Geometrická pomlčka v Kogamě Nemožná pomlčka Geometrie Jump Geometry Rash Challenge Vánoční geometrie pomlčka Náměstí Crush Padající pomlčka Neon Run: Běh s neonem Geometry Dash pro Minecraft Amazing Cube Geometry Dash styl Vánoce: Geometry Rash Challenge Geometry Neon Dash: World 2 Naučit se identifikovat geometrické obrazce WIPO Nemesis Geometry Dash Nemesis Super Stacker 3 Happy Cats Geometrická věž Pán Dubstep Mohex Schopnost: Zapadnout do zdi Cut It Puzzle Hop Ballz 3D Spike skok

Geometrie Dash hry online

Nejtěžší úrovně Geometry Dash 🔥

Geometrie Dash, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 43 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami geometry dash, geometrie .

Vše, co potřebujete vědět o Geometry Dash


Geometry Dash se chystá oslavit 10 let od svého prvního vystoupení na mobilních zařízeních, a to v srpnu 2013 díky Švédovi Robertu Topalovi a jeho společnosti RobTop Games. O rok později by hra spatřila světlo na platformě Steam a stala se revolucí ve světě videoher.
K velkým lákadlům patřila bezesporu jeho jednoduchá hratelnost, ale také soundtrack a náročnost jeho úrovní. Hra spočívá v ovládání čtverce na cestě plné překážek s tím handicapem, že pokud narazíte na nějaký předmět, když nestihnete skok, musíte začít od začátku. To se liší v závislosti na typu hry, kterou si vyberete, protože v cvičném režimu můžete nastavit kontrolní body pro případ, že cestou zemřete.
V původní hře je 21 úrovní s přibližným trváním minuty a půl. Ale v původní hře byl také implementován režim editoru úrovní, takže hráči mohli vytvářet své vlastní úrovně a sdílet je s komunitou. Najdeme zde úrovně různých charakteristik jako trpasličí, krátký, střední, dlouhý a XL, s délkou trvání více než dvě minuty.
Pak najdeme Geometry Dash Lite, což je demo verze, takže si můžete vyzkoušet původní hru, i když mimo jiné nebudete mít přístup k funkcím, jako jsou uživatelské úrovně nebo editor úrovní. Není to jediná alternativa, která se zrodila z Geometry Dash a najdeme zde i hry Geometry Dash Meltdown, Geometry Dash World nebo Geometry Dash SubZero, což jsou bezplatné alternativní hry pro mobilní telefony.

Nejlepší online hry Geometry Dash


Geometry Dash dosáhla velké části svého úspěchu díky tomu, že mnoho youtuberů a streamerů vidělo potenciál této hry, když došlo k jejímu komentování. Hněv jen rostl a brzy si vysloužil přezdívku jedné z nejtěžších her současnosti. Velký úspěch hry byl viděn nejen u jejích původních titulů, ale také ve velkém rozšíření online miniher, které dokonale napodobovaly hratelnost Geometry Dash, navíc ve verzi Geometry Dash Lite, což bylo bezplatné demo, ve kterém zkuste toto dobrodružství.
Na našem webu najdete širokou sbírku titulů Geometry Dash, které můžete hrát online zcela zdarma a bez stahování. Máme více než 30 her, které dokonale replikují to nejlepší z Geometry Dash, ať už jste hráli originál a chcete nové emoce, nebo prostě chcete hrát bezplatné verze. Objevte vše, co vám můžeme nabídnout v této kategorii online her Geometry Dash.

Zahrajte si Geometry Dash online na našem webu


Pokud vás zajímá, jaké typy online her Geometry Dash můžete najít na našem webu, odpovědí je mnoho. Bezpochyby se většinou jedná o online minihry Geometry Dash, které byly v originále nastaveny tak, aby vytvořily úrovně a titul velmi podobný tomuto. Existují však i další velmi zábavné verze, jako je hra Geometry Dash FNF.
Možnosti jsou velmi otevřené a vy si můžete jednoduše vyzkoušet a pobavit se vším, co vám na naší stránce nabízíme. Nejlepší na tom všem je, že naše hry jsou 100% bezpečné, neobsahují viry a, co je obvykle nejoblíbenější, není třeba je stahovat ani nic platit. Pokud tedy hledáte tu největší zábavu s online hrami Geometry Dash, zveme vás ke hře v této kategorii na našem webu.