Hry, hry zdarma a online hry


Coronar.io

Coronar.io

Coronar.io
  • Coronar.ioCoronar.io hry

Surfaři v Soulu Sonic-Do prázdna Vectaria Stickman Go Sandstrike.io Minový blok: Zachyťte vlajku SausageWars.io Malý velký had Fortnite IO Catac.io Impostor.io Minecraft.io Slither. Io Craftnite.io Hero Wars IO Otvor IO Smash Karts IO Hádej, kdo: Dragon Ball Hole.io Murder.io Gartic. Io, Remízy Guess Sushi Party IO Poslední IO Worms Zone Skribbl. Io Crazybattle Slithercraft.io Minestrike Mini obři IO YoHoHo IO: Bitva Royale Pirates Minecraft IO Worm Royale IO
Roblox hryFortnite hryFifa hryVytvářet postavy hryThe Sims hryOheň a voda hryBattle Royale hryCartoon Network hry2 hráči hryVýstřely hryMortal Kombat hryDoom hry

Snímky obrazovky

Coronar.io Coronar.io Coronar.io🌟 Hodnotit hru
4.2 /5 z 12 hlasů
Coronar.io

Coronar.io

Je to bezplatná online hra .io


Coronar. Io je nová hra, ve které se budeme muset postříkat ulicemi našeho domu dezinfekčním prostředkem, aby se viry nedostaly a onemocněly. Postřikuje dezinfekční kapky a ničí viry, které pocházejí ze vzduchu i z nebe.
Červené viry jsou nejnebezpečnější a nejrychlejší, proto věnujte pozornost a nejprve je zabijte. Přežijte tak dlouho, jak je to možné, a získejte prostředky, které můžete v obchodě utratit, a získejte aktualizace, které vám pomohou přežít déle v další hře Coronar. Io.
Hrajte Coronar.io zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: .io , kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.
Hra nahrána a aktualizována s datem: 2020-04-16T09:20:16+00:00


Ovládací prvky hrát