Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Penalty hry

Trestná moc 3 Klasický volný kop Penaltové střílečky 3 Ženské fotbalové penaltové vítězky Penaltové mistrovství: Katar 22 Kopanito All-Stars Football Alvin a Chipmunkové: Fotbalový volný kop Liga mistrů fotbalu FIFA 18 Android Trestný kop v UEFA Sankce zprávy Světový pohár: Sankce
Roblox hrySpiderman hryFortnite hryThe Sims hryFotbal hryVytvářet postavy hryTenis hryMortal Kombat hrySportovní hryCartoon Network hry2 hráči hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Real Freekick 3D America Cup 2021 Ben 10: Penalizace Cartoon Network: Penalty Power Zahájení trestů Euro 2016 Trest střílet více lig Sankce Euro 2016 Fotbal: Noha chinko Šmoulové: Mistrovství ve fotbale Pele: Fotbalová legenda Fotbalová výzva Fotbalový brankář Toon Cup 2022 Penalty Shoot Out: Šmolci Penalizace 2 Fotbalová stávka: Online fotbal Euro Penalty Cup 2021 Kapitán fotbalové euro UEFA Euro 2016 Skutečný fotbal UEFA Euro mistrů: Faulů v této oblasti Velký hrdina 6: Fotbal Expert brankář Skvělý cíl Archer super hvězda trestů Taktický fotbal Fotbal s hrou The Squid Brankář eura 2016 Footy Zag Brankáři výzva Fotbal: Penalizace Kick Brankář cíle Super Soccer Star 2 Fotbal s auty typu Rocket League Sankce online fotbal Fotbal žen: Sankce Košík Ping IO Fotbal Dash

Penalty hry online

Dokážete vstřelit gól z penalty? 🔥

Penalty, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 55 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami pokuty, brankari, cile .

Transformace maximálního trestu je vaším jediným cílem v Penalty Games


Fotbal je králem sportů ve většině španělsky mluvících zemích a také ve velké části Evropy a je jedním ze sportů, který v televizi shromažďuje nejvíce fanoušků, když se tam koná důležitá událost. Fotbalové hry jsou klasikou ve světě videoher a jejich jasným příkladem jsou úspěšné ságy Pro Evolution Soccer a FIFA. Na našem webu najdete velký výběr fotbalových her, ale protože je jich tolik, rozhodli jsme se je také seskupit do podkategorií.
Tak se zrodila tato sekce na našem webu věnovaná penaltovým rozstřelům. Jak víte, pokud jste fanouškem tohoto sportu, trest je maximální trest ve fotbale a je to přímá konfrontace mezi hráčem a soupeřovým brankářem. Míč je umístěn na pokutovém území a hráč bude mít možnost vystřelit bez překážek přímo na bránu.
Mnoho důležitých fotbalových zápasů se rozhoduje na penalty, protože to je obvykle řešení, když jsou týmy nerozhodné. Pro provedení tiebreaku je řešením penaltový rozstřel na 5 kol. To je to, co najdete v těchto penaltových hrách, kolech střel, ve kterých se musíte pokusit vložit míč jako hráč nebo jej zastavit, pokud musíte být brankář. Pokud si myslíte, že máte potřebné dovednosti, zveme vás k vyzkoušení této formy online penaltových her.

Ukažte své dovednosti z penalty


Vykonání maximálního fotbalového trestu je okamžikem velkého napětí. Když je týmu nařízena penalta, šance na skórování jsou poměrně vysoké a nervy rostou. Proto musíte mít lidi s ocelovými nervy, aby na ně tato situace nevyvíjela tlak a mohli trest proměnit v gól ve svůj prospěch.
V těchto hrách budete mít úkol, dávat góly a získat příznivé skóre na konci penaltového rozstřelu. V mnoha penaltových hrách na našem webu budete muset být hráčem odpovědným za penaltu, ale v mnoha dalších budete mít dvojí poslání: dát gól svým hráčem a zastavit soupeřovu střelu svým brankářem.
Obecně platí, že penaltové rozstřely jsou 5 kol pro každý tým a v případě nerozhodného výsledku by se pokračovalo, dokud jeden ze dvou týmů neuspěl a tento nerozhodný výsledek byl prolomen. Ukažte střídmost, dovednost a pevné nervy, abyste dosáhli vítězství v našich více než 50 penaltových rozstřelech, které máme na webu.

Představujeme vám naši sbírku online penaltových her


Po všem výše uvedeném nastal čas, abyste objevili skvělou sbírku penaltových her, které existují na našem webu. Budete moci doprovázet své oblíbené fotbalisty a ovládat týmy z různých lig, které se vám nejvíce líbí. Připravte se zažít mimo jiné pokutové kopy UEFA, Ligu mistrů na penalty nebo penaltové rozstřely v ženském fotbale.
Navíc mnoho postav ze světa animace má na našem webu také své vlastní penaltové hry. Nečekejte, až objevíte vše, co jsme pro vás připravili, a prožijte odpoledne plné zábavy s touto kolekcí více než 50 bezplatných a online penaltových her.