trivial

Trivial hry
ostatní Trivial hry
+ 20
nový
Stůl hryStůl hry
+ 80
nový
Minecraft hryMinecraft hry
+ 60
nový
Freddy hryFreddy hry
+ 10
nový
Hello neighbor hryHello neighbor hry
+ 80
nový
Hádanky hryHádanky hry
+ 60
nový
Pokémon hryPokémon hry

Trivial hry

Trivial hry

Pokud jste nikdy testovány vaše úroveň obecné kultury je proto, že jste nehráli triviální, tato hra je určena pouze k testování, co víte o různých tématech obecného kultury nebo jako různých verzích, které existují, existují i ​​jiné, zejména triviální něco jako je například série.

V originále bylo šest kategorií, které zahrnují všechny otázky, které jsou provedeny, tyto kategorie: zeměpis (modrá), Entertainment (Rosa), History (žlutá), umění a literatura (Violet) Věda a příroda (zelená) a nakonec Sports (oranžová). Cílem hry je dostat všechny quesitos, což dokazuje, které dominují šesti kategorií a jsou nejmoudřejší.

K dosažení těchto sýrů musí jít pohybuje kolem tabule odpovídat na otázky, když se dostanete do krabičky na sýr bude mít šanci vyhrát, pokud narazí na danou otázku na barvu sýra budete dostat. Také jsme zjistili, ostatní verze vyrobené výhradně pro uctívání nebo série tak populární, že jeho následovníci cítí potřebu prokázat své znalosti.

V této kategorii jsme získali triviální hry a jiné velmi podobné v tom, že dynamika je podobná, otázky a odpovědi, a stejně tak známý jak Kdo chce být milionářem?. Mají oba anglicky nebo španělsky, pro děti nebo starší osoby a různá témata, jako je fotbal nebo animovaného seriálu Simpsonovi např. No tak, jak víte, v těchto triviální výstavě on-line a stát se mistrem všeobecné znalosti hry!Zkuste hledat jiné hry