Hry, hry zdarma a online hry


Mahjong hry zdarma

Onet připojit zvíře Mahjong: Legrační solitaire Mahjong tmavé rozměry Mahjong příběh Mahjonggové bonbóny Ahoj Kitty Mahjong Mahjong: S vánočním motivem Real Madrid: Mahjong Mahjong: Já jsem Luna Bendy je Mahjong Mahjong: Grand Theft Auto V Simpsons mahjong
Šachy hryKlasický hrySkryté objekty hryTetris hryHádanky hryStůl hryKarty hryUno hry

Velká sbírka bezplatných Mahjong hry

Mahjong Goku Doraemon Mahjong Mahjong Disney princezny Mahjong Clash Royale Cuphead Mahjong Harry potter mahjong Mahjong Call of Duty Sonic Mahjong Doraemon Crush Counter Strike: Mahjong Despicable Me Mahjong Mahjong Peníze Vánoční Mahjong Ancient Mahjong Zmrazené Solitaire Mahjong Sports Mahjong z Warcraft Game of Thrones: Mahjong Monster Mahjong Halloween Mahjong

Šaty hryŠachy hryKlasický hryVytvářet postavy hryTetris hryCartoon Network hryDívky hryThe Sims hry

Mahjong hry online

Spojte se s páry v Mahjongu 🔥

Mahjong, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 32 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami mahjong .

Co je hra Mahjong?


Mahjong je jedna z nejklasičtějších her, kterou dnes můžeme najít a do Evropy se dostala z Číny, místa jejího původu. I když původní hra je desková hra určená pro 4 hráče a destičky jsou úplně stejné jako u hry, kterou známe z evropského kontinentu. V původní verzi se hra hraje se 144 dlaždicemi a hráči začínají se 13. Mechanika je mnohem složitější, ale to, co přišlo a vydrželo dodnes, je verze Solitaire Mahjong nebo také známá jako Shanghai.
Tento typ Mahjongu je u nás nejrozšířenější a o tom se budete moci přesvědčit díky velkému množství online Mahjong her, které na netu najdete. Pravidla jsou mnohem jednodušší a musíte vytvořit páry se stejnými symboly , abyste úplně vyčistili obrazovku. Samozřejmě musíte dodržovat několik pravidel, abyste si mohli vybrat jeden nebo druhý token.
Zkrátka, stejně jako v jiných zemích máme solitaire s kartami, v Číně se tento Mahjong stal populárním a brzy se dostal na zbytek kontinentů a stal se klasikou, protože je tu s námi od začátku 20. století. Nyní si můžete vychutnat nejlepší verze Mahjongu , a to jak s klasickými dlaždicemi, tak s dalšími vlastními dlaždicemi, jako jsou Simpsonovi a mnoho dalších.

Jak hrát Mahjong online


Mechanika solitaire hry Mahjong je jednoduchá a k získání kontroly nad touto hrou vám postačí pár her. Je to velmi jednoduché a spočívá v tom, že na začátku úrovně budou žetony náhodně rozmístěny po hrací ploše. Vaším cílem je vyčistit všechny destičky, a proto je musíme porovnat s jejich rovnými. Abychom to udělali, musíme se ujistit, že dlaždice, kterou chceme vybrat, není uvězněna mezi dvěma dalšími, nalevo a napravo, jinak bude zablokována a dokud tuto situaci nezrušíme, nebudeme ji moci spárovat.
Potíž je v tom, že v každé hře není jen pár symbolů, existuje více možností, ale pouze jedna vás dovede k vítězství, protože pokud shodíte dva, které byste neměli, figurky zůstanou zamčené až do konce, což vás donutí restartovat zápas.
V různých hrách Mahjong máme různá uspořádání dlaždic, takže výzva je v každé hře jiná. Jednoduše se musíte zastavit, přemýšlet a prokázat svou schopnost ukončit tuto výzvu, která k nám přichází ze starověkého východu.

Vyzvěte své dovednosti v sólové hře Mahjong


Nyní, když víte, jak hrát Mahjong solitaire, vše, co musíte udělat, je vstoupit do našeho katalogu a vybrat si z naší kolekce titul, který se vám nejvíce líbí. Mezi nimi najdete klasické hry Mahjong s dlaždicemi zdobenými orientálními symboly. Existuje však mnoho verzí této skvělé klasiky, které se dostaly na naše webové stránky. V těchto verzích jsou karty rozmanité a přizpůsobené tématu. Tak najdeme fantastický Mahjong ze Simpsonových, Mahjong z Realu Madrid nebo Goku , mezi ostatními. Mnoho z těchto Mahjongů jsou exkluzivní hry na našem webu, které jsme sami vyvinuli a které najdete pouze zde.
Připravte se na výzvu a užijte si jednu z nejzábavnějších klasických her, se kterou se můžete naučit další způsoby hraní sólových her. Objevte nejúplnější sbírku her Mahjong na internetu na našich webových stránkách.