Zvonilka

Zvonilka hry


Tinkerbell zbarveníOblékání TinkerbellZvon v sanitcePolibek zvonTinkerbell šaty na VánoceZvon lov pokladů

Simmilar hry

Dívky hryDisney hryDisney Mickey mouse hryRapunzel hryDisney Princezny hryMoana hryZvonilka hryŠmoulové hryMalovat princezny hryBambi hrySněhurka hryNemo hryFantazie hry
Zvonilka hry

Zvonilka hry

To je možná jeden z nejuznávanějších a milovaný v magickém světě Disney víly. Tinkerbell žije v Neverlandu místo, kde děti rostou a ne všechny zábavné a konstantní dobrodružství, obývaný ztracené děti a vedl Peter Pan, Tinker Bell je nejlepší přítel a neustále podporovat a naopak. Společně čelí skupinu hrůzostrašných pirátů a darebáků vedených kapitán Hook, ale také žije v Neverlandu další skupinu víly, divoká Indové a jiné fantastické bytosti, jako jsou mořské panny a krokodýly.

Ačkoli víla záviset na víře a víru ostatních dětí a lidí přežít, tak jako legendy, když lidé a děti přestat věřit v nich, jeho magie je u konce.

Takže Bell Venture a doprovází jeden z jejich letů a cestuje po celém ostrově Neverlandu se svými pohádkovými přáteli nebo Peter Pan a prohrál s úmyslem žít další dobrodružství před spaním dětí.

Disney hry

Disney Princezny hry

Malba hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleTinkerbell zbarveníOblékání TinkerbellNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny