Kouzelný skříň CampanillaTinkerbell v sauněTinkerbell zbarveníKoupejte si malý zvonekZnovu prožijte Tinker BellPostarej se o Campanillovo dítěTinker Bell: Péče o pleťZvětšení rtů pro BellZvon v sanitceOblékání TinkerbellTinkerbell šaty na VánocePolibek zvonTinkerbell a poklady

Zvonilka hry

Nejznámější Disney víla

To je možná jeden z nejuznávanějších a milovaný v magickém světě Disney víly. Tinkerbell žije v Neverlandu místo, kde děti rostou a ne všechny zábavné a konstantní dobrodružství, obývaný ztracené děti a vedl Peter Pan, Tinker Bell je nejlepší přítel a neustále podporovat a naopak. Společně čelí skupinu hrůzostrašných pirátů a darebáků vedených kapitán Hook, ale také žije v Neverlandu další skupinu víly, divoká Indové a jiné fantastické bytosti, jako jsou mořské panny a krokodýly.

Ačkoli víla záviset na víře a víru ostatních dětí a lidí přežít, tak jako legendy, když lidé a děti přestat věřit v nich, jeho magie je u konce.

Takže Bell Venture a doprovází jeden z jejich letů a cestuje po celém ostrově Neverlandu se svými pohádkovými přáteli nebo Peter Pan a prohrál s úmyslem žít další dobrodružství před spaním dětí.

Vítejte ve světě víl, kde můžete létat s Tinkerem Bellem, nejznámějším z těchto malých tvorů


Dívky hryNošení hryVaření hryFrozen hryMoana hryMiraculous ladybug hryPopelka hrySofia hryMy little pony hryMonster high hrySoy Luna hryKráska a zvíře hrykategorie her
Go to TOP