zdarma Zvonilka Hry

zdarma Zvonilka Hry

Vítejte ve světě víl, kde si můžete letět s Tinkerbell, nejznámější z těchto malých tvorů. Disney Víla má mnoho dobrodružství žít a potřebuje vaši pomoc vyhrát srdce Petera Pana. Přijďte odhalit tajemství víl!

Zvonilka HryZdarma Tinkerbell zbarvení Hrát
Tinkerbell zbarvení
Zdarma Zvon v sanitce Hrát
75%
Zvon v sanitce
Zdarma Zvon ve vzduchu Hrát
50%
Zvon ve vzduchu
Zdarma Polibek zvon Hrát
100%
Polibek zvon
Zdarma Zvon šaty 2 Hrát
100%
Zvon šaty 2
Zdarma Bell: rotate puzzle Hrát
Bell: rotate puzzle
Zdarma Zvon má uniknout Hrát
Zvon má uniknout
Zdarma Oblékání Tinkerbell Hrát
85%
Oblékání Tinkerbell
Zdarma Zvon lov pokladů Hrát
Zvon lov pokladů


Zvonilka

Zvonilka Hry

Jak hrát Zvonilka zdarma ke stažení

To je možná jeden z nejuznávanějších a milovaný v magickém světě Disney víly. Tinkerbell žije v Neverlandu místo, kde děti rostou a ne všechny zábavné a konstantní dobrodružství, obývaný ztracené děti a vedl Peter Pan, Tinker Bell je nejlepší přítel a neustále podporovat a naopak. Společně čelí skupinu hrůzostrašných pirátů a darebáků vedených kapitán Hook, ale také žije v Neverlandu další skupinu víly, divoká Indové a jiné fantastické bytosti, jako jsou mořské panny a krokodýly.

Ačkoli víla záviset na víře a víru ostatních dětí a lidí přežít, tak jako legendy, když lidé a děti přestat věřit v nich, jeho magie je u konce.

Takže Bell Venture a doprovází jeden z jejich letů a cestuje po celém ostrově Neverlandu se svými pohádkovými přáteli nebo Peter Pan a prohrál s úmyslem žít další dobrodružství před spaním dětí.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games