Zubní lékaři

Zubní lékaři hry
ostatní Zubní lékaři hry

Jiné hry zdarma
+ 100
nový
Dívky hryDívky hry
+ 20
nový
Stůl hryStůl hry
+ 70
nový
Miraculous ladybugMiraculous ladybug
+ 80
nový
Disney hryDisney hry
+ 10
nový
Talking Angela hryTalking Angela hry
+ 20
nový
Peppa pig hryPeppa pig hry

Zubní lékaři hry

Zubní lékaři hry

Problém špinavé zubů je špatná hygiena dutiny ústní, je velmi důležité, aby čištění zubů alespoň třikrát denně, aby se zabránilo takovému kazu, že jak nepříjemné a způsobit, že některé strašný bolesti zubů se objeví.

Nejlepší lék na bolesti zubů je potřete ji s velkým bohatstvím vyčistit infekci. Budeme odstranit bolesti zubů našim zákazníkům ty nejlepší a nejnovější nástroje pro zubní kliniky jsou známy již v tuto chvíli.

V naší klinice přijít mnoho celebrit, jako Justin Bieber, Violetta, Miley Cyrus, Rihanna nebo kreslené postavičky, jako Dora Explorer, Elsa Frozen, Draculaura, Pou, Rapunzel, Johnny Tees, Gumball nebo Minion. Oni také přijít na naší klinice domácích mazlíčků z celebrit, někdy přinést nám gorilu s špatnou náladu, má takovou zlou krev, že když se blížíme nás vyzkoušet sousto.

Bavte se hrát hry bombardovat zubní kliniku, kde jste zubař a vy budete muset léčit svého pacienta ústa, někteří prostě přijít změnit styl a požádat vás, abyste vyzdobit své zuby.Zkuste hledat jiné hry