Zdarma Zootopia hry


Judy opravit auto v Zootopia
Judy opravit auto v Zootopia
Policie truck Judy Hopps utrpěl ...
Koupat se Nick Zootopia
100%
Koupat se Nick Zootopia
Nick byl těžce raněn a páchnoucí, budeme ...
Zootopia Dash
100%
Zootopia Dash
Pohybovat s Hop, policejní conejita Zootopia ...
Nick a Judy polibky
Nick a Judy polibky
Judy líbání nádherný, aniž by svým ...
Zootopia skrytá čísla
100%
Zootopia skrytá čísla
Buďte první, kdo vidět nové ...
Dresink Zootopia
100%
Dresink Zootopia
Nick Wilde a Judy Hopps chtějí změnit ...
Zootopia trénovat svou paměť
Zootopia trénovat svou paměť
Mají dobrý čas baví hrát ...
Make-up Zootopia
Make-up Zootopia
Doplní Judy Hopps jinak na ně zvyklí. ...
Zootopia: Malování
Zootopia: Malování
Připravili jsme pro malování hra, kde máte malovat ...
Zootopia snaha o Judy Hopps
83%
Zootopia snaha o Judy Hopps
Zootopia dobrodružství nekončí, náš ...

Zootopia hry

Zootopia hry

Nový Walt Disney Pictures úspěch, který je zametání všech frontách na světě je Zootopia, nazývané také Zootrópolis pro britské a španělské verze. Výrobci Disney se vrátili k dát život zvířatům v tomto filmu ujmout oblečení a lidské zvyky. Díky tomuto filmu producent vytvořil svou filmovou řadu padesát pět ze svého klasického Disney.

V tomto městě najdeme nejvíce barevné zvířata, která žijí společně v míru bez ohledu na to, jaké to je jeden. To je rozděleno do čtvrtí Tundratown různých stanovištích, kde žijí lední medvědi a losi; Sahara Square, ve kterém najdeme pouštní zvířata; Malý Rodentia pro zvířata drobnější; nebo Bunnyburrow kde králíci a místo, kde hlavní postava ve filmu životech jsou.

Řekl Hlavní postavou je malý králík, Judy Hopps, který sní o tom, že je policista, a když jeho rodiče chtějí, aby změnil názor, je přesvědčen, že jeho budoucnost leží v rámci policejní stanici. Judy nechat projít testy a stát se první oficiální město coneja Zootopia. Váš nadřízený nebude brát vážně, protože je menší co do velikosti a síly než u jiných příkazových důstojníků a úředníka vystupovat jako parkovacími automaty, které nebudou nic na náš protagonista líbí. V jednom ze svých pracovních dní splnit další velký protagonista příběhu, Nick Wilde životní liška dělat malé zisky podvody. Společně budou zapojeni do případu s velkým tajemstvím řešit.

Pro ty, kteří se již těší film a pro ty, kteří nemají přinést tento nový oddíl, kde se budou shromažďovat všechny hry, jejichž téma souvisí s Zootopia. V nich budete stále užívat nejvtipnější postavy ve filmu jako Judy, Nick a celé populace tohoto města. Můžete sledovat hráče, pomoci jim v misích, prohlížet fotografie z filmu, jak si najít skryté objekty atd Chcete-li začít využívat hry máme k dispozici stačí mít přístup k této kategorii a dávat velký pozor, aby vidět, že budeme přinášet nové produkty v nejbližších dnech. Zootopia dosáhla Fandejuegos a nenechte ujít!
Zkuste hledat jiné hryKomentáře Games